www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:19 1398/12/03

دکتر علی نژاد در تمرین تیم ملی کاراته

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در تمرینات تیم ملی کاراته حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته ایران با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

دکتر مهدی علی نژاد به همراه مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان همچنین حسن طباطبایی رئیس و محسن خمارلو نایب رییس فدراسیون کاراته در تمرینات این تیم را حضور یافتند و از نزدیک تمرینات تیم ملی کاراته که زیر نظر شهرام هروی آغاز شده، نظاره کردند.

در این بازدید هروی شرحی از وضعیت تیم ملی و کاراته کاها در آستانه رقابتهای لیگ جهانی کاراته وان در اتریش ارائه کرد و آخرین وضعیت تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک را به علی نژاد توضیح داد.

ملی پوشان کاراته خود را برای کسب سهمیه به منظور حضور در بازی های المپیک آماده می کنند.

تا کنون سهمیه بهمن عسگری کاراته کای وزن 75- کیلوی ایران در بازی های المپیک قطعی شده است.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.