www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۴ 1394/04/14

دومین لژیونر بوکس ایران چشم انتظار دعوتنامه اوکراینی ها‎؛ نهرودی: پیگیر لژیونر شدن گل آرا هستیم

مدیر تیم های ملی بوکس می گوید فدراسیون پیگیر پیشنهاد لژیونری به بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم تیم ملی است. تیم باشگاهی از اوکراین در پایان تورنمنت اسلواکی به گل آرا برای حضور در WSB پیشنهاد داده است. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، حسین نهرودی مدیر تیم های ملی بوکس در گفتگو با خبرگزاری مهر […]

مدیر تیم های ملی بوکس می گوید فدراسیون پیگیر پیشنهاد لژیونری به بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم تیم ملی است. تیم باشگاهی از اوکراین در پایان تورنمنت اسلواکی به گل آرا برای حضور در WSB پیشنهاد داده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، حسین نهرودی مدیر تیم های ملی بوکس در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به پیشنهاد اوکراینی های به گل آرا برای حضور در WSB عنوان کرد:  تیم باشگاهی اوکراین در پایان تورنمنت اسلواکی و با توجه به عملکرد خوب گل آرا به وی پیشنهاد داد تا در WSB این تیم را همراهی کند. هنوز دعوتنامه رسمی این تیم به دست فدراسیون نرسیده است ولی قطعا حواس ما جمع است و پیگیر موضوع هستیم چرا که حضور در WSB فرصت بسیار بزرگی برای بوکسورهاست و می تواند آینده و سرنوشت آنها را تغییر دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دعوت از ۲۴ بوکسور به اردوی تیم ملی هزینه بر است عنوان کرد: به هر حال اگرچه این تعداد بوکسور زیاد است ولی مشت زنان در تمرین نیاز به حریف تمرینی دارند و تیم اصلی در دل همین ۲۴ نفر است. قرار است تا پس از برگزاری رقابتهای انتخابی تیمی متشکل از ۱۰ تا ۱۲ بوکسور به اردوی آماده سازی اوکراین اعزام شود.

مدیر تیم های ملی در خصوص عملکرد نمایندگان بوکس ایران در لیگ حرفه ای تصریح کرد: خوشبختانه بوکسورهای ایران در لیگ حرفه ای بوکس جهان (APB) عملکرد خوبی داشته اند و ما هم سعی می کنیم تا آنها را حمایت کنیم چرا که ایرن رقابتها به دلیل شرایط کسب سهمیه المپیک از اهمیت فوق العاده ای برای ما برخوردار است.

رقابتهای لیگ جهانی WSB با حضور نمایندگان باشگاهی از کشورهای مطرح جهان برگزار می شود. احسان روزبهانی نخستین لژیونر ایران در این رقابتها توانسته بود با تیم آستانا آرلانز قزاقستان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.