www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۸ 1399/01/03

دومین دفاع سینا از کمربند قهرمانی K-1

کریمیان با غلبه بر ریو انتقام شکست قبل خود را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد K’FESTA 3 که اولین رویداد سازمان ژاپنی K-1 در سال ۲۰۲۰ است صبح امروز به میزبانی سایتاما سوپر آرنا ژاپن برگزار شد.

سینا کریمیان قهرمان دسته کروزرویت (۹۰ کیلوگرم) کی وان در یکی از مبارزات مهم این رویداد برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف آیتاکا ریو از ژاپن رفت. مبارزی که سال قبل در یک سوپر فایت توانست کریمیان را با ناک اوت شکست دهد و حالا برای به دست آوردن کمربندی که در اختیار سینا بود قدم به رینگ مبارزه گذاشت در سمت دیگر کریمیان برای جبران شکست قبلی برابر این فایتر و همچنین دومین دفاع از کمریند قهرمانی خود وارد رینگ مبارزه شد. مبارزه در اویل راند اول کمی محتاطانه پیش رفت ولی در اواخر راند مبارز ژاپنی همانند نبرد قبلی با یک ضربه سنگین هوک راست کریمیان را ناک دان کرد ولی زنگ پایان مبارزه در راند اول به این معرکه پایان داد. در راند دوم کریمیان بهتر ظاهر شد و با یک ضربه “اسپینینگ بک فیست” ریو را به کف رینگ انداخت ولی مبارز ژاپنی به هر زحمتی که بود از جای خود برخواست و سپس کریمیان او را زیر باران حملات خود قرار داد اما ریو تاب آورد و نتیجه این راند به سود کریمیان رقم خورد.

در راند سوم کریمیان بهتر از ریو بود و حملات بیشتر و موثرتری داشت و به همین دلیل با رای متحد داوران به عنوان مبارز پیروز معرفی شد و بدین ترتیب سینا کریمیان با این پیروزی ضمن انتقام شکست قبلی برابر آیتاکا ریو، برای دومین بار از کمربند قهرمانی خود دفاع کرد.

در مین ایونت این رویداد هم که مبارزه بر سر کمربند قهرمانی فوق پر وزن K-1 بود، تاکرو سگاوا قهرمان پر آوازه ژاپنی موفق شد پچدام پچکیاپچ تایلندی را با ناک اوت در راند دوم مغلوب ساخت.

در خلال این رویداد یک تورنمنت هشت نفره قهرمانی دسته سوپر ولترویت برگزار شد که کیمورا “فیلیپ” مینورو برزیلی موفق شد با غلبه بر کایتو از ژاپن، اِدِر لوپِز از پرتغال و هیرومی واجیما از ژاپن کمربند قهرمانی این دسته را به دست آورد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.