www.khabarrazmavar.ir

سوپر لیگ کاراته؛

شناسه خبر : 13:37 1398/02/11

دشواری‌های دانشگاه آزاد برای تکرار عنوان قهرمانی

پرونده سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در حالی جمعه هفته جاری بسته می شود که مدافع عنوان قهرمانی با دشواری‌های زیادی برای تقابل با رقبا مواجه شده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از مدتها وقفه فدراسیون کاراته تصمیم گرفت با برگزاری هفته پایانی تکلیف تیم‌های برتر دوازدهمین دوره سوپر لیگ باشگاههای کشور را در هر دو بخش مردان و زنان مشخص شد. در بخش بانوان ۴ تیم جوانه صفادشت، مرداس قم، هیأت کاراته گیلان و صرافی بهنام به دور نیمه نهایی راه یافته‌اند و برای قرار گرفتن بر سکوی قهرمانی از ساعت ۹ صبح روز جمعه در سالن شاهین برگزاری خواهد.

همان روز جمعه و از ساعت ۱۴ در مرحله نیمه نهایی رقابتهای بخش مردان دانشگاه آزاد به مصاف رعد پدافند می‌رود و در دیگر بازی این مرحله هم آذرپینار با پاس پیکار می‌کند. دانشگاه آزاد با در اختیار داشتن ۵ عنوان قهرمانی و حضور کاراته کاهای صاحب نام جدی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی است.

اما صافی برای هفته پایانی دشواریهای زیادی در انتخاب ترکیب نهایی دارد. روزبه روشنی سرگروه تیم کاتای دانشگاه آزاد در تمرینات روزهای اخیر آسیب دیده و مهدیار گیو جای او را پر خواهد کرد. سجاد گنج زاده هم به همین دلیل و آسیبی که سوغات کاراته وان مراکش است حضور در هفته پایانی را از دست داد تا مجید نیکوهمت جوان شانس مبارزه در ترکیب اصلی دانشگاه را پیدا کند.

این مسابقات جمعه هفته جاری ۱۳ اردیبهشت ماه در سالن شاهین مجموعه ورزشی کشتیرانی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار