www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۵ 1393/09/25

کتیرایی: از انتخابات‌ فدراسیون ورزش‌های‌ رزمی انصراف می‌دهم/به نفع رشیدی کنار می‌روم

بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم! مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی گفت: به دلیل اینکه سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی برای شرکت در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کرده، دیگر نیازی به حضور من نیست. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در پایان مهلت قانونی برای […]

بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم!

مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی گفت: به دلیل اینکه سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی برای شرکت در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کرده، دیگر نیازی به حضور من نیست.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در پایان مهلت قانونی برای ثبت نام کاندیداها جهت حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی، 24 نفر نام‌نویسی کردند که مهمترین این کاندیداها، بهزاد کتیرایی مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی و رئیس اسبق فدراسیون ووشو بود.

کتیرایی در پاسخ به این سوال که آیا این قضیه صحت دارد که در هر دو فدراسیون ورزش‌های رزمی و ووشو ثبت نام کرده‌اید، اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد. بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم!

وی افزود: من قبل از ثبت‌نام گفته بودم اگر محمود رشیدی باشد، من نیستم. چراکه با توجه به حضور مدیری چون او، اساسا نیازی به شرکت بنده در انتخابات نیست.بنابراین از حالا انصراف خود را اعلام می‌کنم و به نفع سرپرست‌کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی کنار می‌روم.

کتیرایی همچنین درخصوص احتمال کاندیداتوری خود در مجمع فدراسیون ووشو خاطرنشان کرد: در ووشو هم نیازی به حضور من نبود. چون مهدی علی نژاد دارد کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.