www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۵ 1393/09/25

کتیرایی: از انتخابات‌ فدراسیون ورزش‌های‌ رزمی انصراف می‌دهم/به نفع رشیدی کنار می‌روم

بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم! مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی گفت: به دلیل اینکه سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی برای شرکت در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کرده، دیگر نیازی به حضور من نیست. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در پایان مهلت قانونی برای […]

بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم!

مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی گفت: به دلیل اینکه سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی برای شرکت در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کرده، دیگر نیازی به حضور من نیست.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در پایان مهلت قانونی برای ثبت نام کاندیداها جهت حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی، 24 نفر نام‌نویسی کردند که مهمترین این کاندیداها، بهزاد کتیرایی مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی و رئیس اسبق فدراسیون ووشو بود.

کتیرایی در پاسخ به این سوال که آیا این قضیه صحت دارد که در هر دو فدراسیون ورزش‌های رزمی و ووشو ثبت نام کرده‌اید، اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد. بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم!

وی افزود: من قبل از ثبت‌نام گفته بودم اگر محمود رشیدی باشد، من نیستم. چراکه با توجه به حضور مدیری چون او، اساسا نیازی به شرکت بنده در انتخابات نیست.بنابراین از حالا انصراف خود را اعلام می‌کنم و به نفع سرپرست‌کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی کنار می‌روم.

کتیرایی همچنین درخصوص احتمال کاندیداتوری خود در مجمع فدراسیون ووشو خاطرنشان کرد: در ووشو هم نیازی به حضور من نبود. چون مهدی علی نژاد دارد کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.