www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۷ 1401/08/13

در رویداد ONE 164 برگزار خواهد شد؛ امیر علی اکبری در مقابل قهرمان اسبق وان چمپیونشیپ

مدیر اجرایی سازمان وان ،اعلام کرد که امیر علی اکبری در رویداد ONE164 در ۱۲ آذر در مقابل «براندون ورا» قرار خواهد گرفت.

چاتری سیتیودتونگ، مدیر اجرایی وان چمپیونشیپ روز جمعه اعلام کرد که قهرمان اسبق سنگین وزن سازمان ،در رویداد بعدی سازمان وان چمپیونشیپ، ONE 164 در سوم دسامبر (۱۲ آذر) در مال آف آسیا آرنا در «پاسای» به مصاف امیر علی اکبری می رود.

چاتری، در مصاحبه ای که در سی ان ان فیلیپین پخش شد، گفت که این مسابقه یک جنگ تمام عیار خواهد بود با توجه به اینکه این دو مبارز می خواهند یک دیگر را با ناک اوت شکست دهند. وی با اشاره به تکنیک این دو مبارزه در ناک اوت کردن حریفان گفت:علی اکبری و براندون هیچ گفتگوی دوستانه ای با هم نداشته اند و همیشه شاهد کری خوانی این دو فایتر برای هم بودیم و این در حالی است که براندون در ابتدا می خواست با علی اکبری فایت کند و اکنون قصد داریم آن را عملی کنیم.

مدیر اجرایی سازمان با بیان اینکه این مبارزه در راند نخست یا دوم پایان خواهد یافت،گفت: پیش بینی من این است که این مبارزه 15 دقیقه طول نخواهد کشید!

این مبارزه در حالی در تاریخ دوازدهم آذر ماه برگزار می شود که، امیر علی اکبری در هنگام پیوستن به سازمان خواهان مبارزه با این فایتر فیلیپینی_آمریکایی بود. ورا برای نخسین بار پس از، از دست دادن کمربند قهرمانی به «آرجان بولار »در سال گذشته به کیج باز می گردد‌.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.