www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۱۳ 1393/10/28

در رقابتهای بین المللی تکواندو یونان؛ سجاد مردانی طلا گرفت/ نصر با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکرد

اولین حضور تکواندو ایران در رقابتهای بین المللی 2015 با کسب یک نشان طلا همراه بود. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، این رقابتها با حضور دو نماینده ایران روز گذشته در آتن برگزار شد که سجاد مردانی موفق به شکست همه رقبا و کسب مدال طلا شد و علیرضا نصرآزادانی هم دور سوم از رويارویی […]

اولین حضور تکواندو ایران در رقابتهای بین المللی 2015 با کسب یک نشان طلا همراه بود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، این رقابتها با حضور دو نماینده ایران روز گذشته در آتن برگزار شد که سجاد مردانی موفق به شکست همه رقبا و کسب مدال طلا شد و علیرضا نصرآزادانی هم دور سوم از رويارویی با حريفی از رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد و از جدول کنار رفت.

نصرآزادانی در وزن 74- کیلوگرم که 45 تکواندوکار حضور داشتند دور نخست حریفی از کانادا را با 8 بر سه شکست داد و سپس 12 بر 2 از سد تکواندوکار قبرس گذشت. وی دور سوم از پیکار با رژیم اِشغالگر قدس انصراف داد تا بدین ترتیب پرونده او در این رقابتها بسته شود.

سجاد مردانی دیگر نماینده ایران در وزن 87+ کیلوگرم ابتدا نماینده کشور میزبان را 3 بر یک از پیش رو برداشت و سپس با 4 بر یک تکواندوکاری از کشور ترکیه را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با پیروزی 7 بر 2 برابر صربستان راهی دیدار نهایی شد. مردانی در دیدار برای کسب مدال طلا به مصاف “والکر وودزیچ” از آلمان رفت و در راند طلایی به برتری دست یافت و بر سکوی قهرمانى ایستاد.

این آلمانی مدال طلای گرندپریکس 2014 منچستر، 2 مدال برنز مسابقات قهرمانی اروپا و نفر پنجم رنکینگ المپیک را در کارنامه داشت. سجاد مردانی با این مدال طلاى ارزشمند، 10 امتیاز را به اندوخته های خود در رنکینگ المپیک اضافه کرد.در این وزن 19 تکواندوکار حضور داشتند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.