www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۱۳ 1393/10/28

در رقابتهای بین المللی تکواندو یونان؛ سجاد مردانی طلا گرفت/ نصر با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکرد

اولین حضور تکواندو ایران در رقابتهای بین المللی 2015 با کسب یک نشان طلا همراه بود. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، این رقابتها با حضور دو نماینده ایران روز گذشته در آتن برگزار شد که سجاد مردانی موفق به شکست همه رقبا و کسب مدال طلا شد و علیرضا نصرآزادانی هم دور سوم از رويارویی […]

اولین حضور تکواندو ایران در رقابتهای بین المللی 2015 با کسب یک نشان طلا همراه بود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، این رقابتها با حضور دو نماینده ایران روز گذشته در آتن برگزار شد که سجاد مردانی موفق به شکست همه رقبا و کسب مدال طلا شد و علیرضا نصرآزادانی هم دور سوم از رويارویی با حريفی از رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد و از جدول کنار رفت.

نصرآزادانی در وزن 74- کیلوگرم که 45 تکواندوکار حضور داشتند دور نخست حریفی از کانادا را با 8 بر سه شکست داد و سپس 12 بر 2 از سد تکواندوکار قبرس گذشت. وی دور سوم از پیکار با رژیم اِشغالگر قدس انصراف داد تا بدین ترتیب پرونده او در این رقابتها بسته شود.

سجاد مردانی دیگر نماینده ایران در وزن 87+ کیلوگرم ابتدا نماینده کشور میزبان را 3 بر یک از پیش رو برداشت و سپس با 4 بر یک تکواندوکاری از کشور ترکیه را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با پیروزی 7 بر 2 برابر صربستان راهی دیدار نهایی شد. مردانی در دیدار برای کسب مدال طلا به مصاف “والکر وودزیچ” از آلمان رفت و در راند طلایی به برتری دست یافت و بر سکوی قهرمانى ایستاد.

این آلمانی مدال طلای گرندپریکس 2014 منچستر، 2 مدال برنز مسابقات قهرمانی اروپا و نفر پنجم رنکینگ المپیک را در کارنامه داشت. سجاد مردانی با این مدال طلاى ارزشمند، 10 امتیاز را به اندوخته های خود در رنکینگ المپیک اضافه کرد.در این وزن 19 تکواندوکار حضور داشتند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.