www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۱۶ 1393/09/01

درگیری شدید در مسابقات بوکس قهرمانی کشور؛ ضربه مغزی یکی از مسئولان هیات اجرایی

در جریان رقابت های بوکس قهرمانی کشور و به دلیل درگیری شدیدی که روز جمعه اتفاق افتاد، رئیس هیات بوکس استان گیلان که یکی از عوامل هیات اجرایی مسابقات است، دچار ضربه مغزی شد. به گزارش “رزم نیوز” ، مسابقات بوکس کشوری در رده بزرگسالان که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، از روز […]

در جریان رقابت های بوکس قهرمانی کشور و به دلیل درگیری شدیدی که روز جمعه اتفاق افتاد، رئیس هیات بوکس استان گیلان که یکی از عوامل هیات اجرایی مسابقات است، دچار ضربه مغزی شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسابقات بوکس کشوری در رده بزرگسالان که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، از روز پنجشنبه به میزبانی شهر بروجرد آغاز شده است که در روز دوم این پیکارها، زد و خورد و درگیری شدیدی به وقوع پیوست.

ماجرا از این قرار است که دو بوکسوری که از شرایط سنی مناسب برای حضور در مسابقات برخوردار نبوده اند، تقاضای خود برای شرکت در رقابت ها را به هیات اجرایی اطلاع می دهند که با مخالفت آنها روبرو می شوند. این دو بوکسور که گفته می شود بالای 45 سال سن دارند، بعد از پایان بازی ها، با اتومبیل خود به بهمن بردبار رئیس هیات بوکس استان گیلان که از مسئولان هیات اجرایی مسابقات نیز است، صدمه می زنند که در این حادثه، وی راهی بیمارستان می شود. در بیمارستان نیز مشخص می شود وی دچار ضربه مغزی شده و در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.