www.khabarrazmavar.ir

در دومین نشست شورای عالی ورزش البرز مطرح شد:

شناسه خبر : ۱۴:۱۰ 1395/06/13

درخواست کیمیا علیزاده برای فراهم شدن شرایط تحصیلش

کرج – کیمیا علیزاده نخستین بانوی مدال آور ایران در المپیک در دومین نشست شورای عالی ورزش استان البرز از مسئولان استان البرز خواستار فراهم شدن شرایط تحصیلش شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کیمیا علیزاده پیش از ظهر شنبه در دومین نشست شورای عالی ورزش البرز که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تشکر از هیئت تکواندو استان البرز، اظهار کرد: اهمیت به ورزش پایه از خردسالی و نوجوانی در البرز مورد توجه قرار گرفته و به صورت جدی پیگیری می شود.

وی با اشاره به اینکه امید است کیمیاهای بیشتری از استان البرز در جهان بدرخشند، افزود: موضوع ادامه تحصیل برای من بسیار مهم است و علاقمندم در رشته فیزیوتراپی ادامه تحصیل بدهم.

اولین بانوی مدال آور ایران در المپیک گفت: با توجه به یکسال عقب ماندگی ای که به سبب تمرینات فشرده ورزشی برایم ایجاد شد، از مسئولان درخواست می کنم شرایط لازم را برای ادامه تحصیلم مهیا کنند.

وی با تاکید بر اینکه تلاش مداوم برای کسب رتبه برتر در تمام دوران تحصیلی نیز داشته ام، خاطرنشان کرد: معدل من از ابتدای سال تحصیلی کمتر از ۲۰ نبوده و این عقب ماندگی به سبب اردوها و تمرینات ورزشی بوده است.

آخرین اخبار