www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۱۱ 1399/09/09

درخشش مایک آهنی پس از دوری پانزده ساله از دنیای بوکس

مایک تایسون افسانه ای و روی جونز در یک مبارزه تشریفاتی هشت رانده به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن استپلس سنتر لُس آنجلس بامداد یکشنبه میزبان یک رویداد پرهیجان بوکس در سال ۲۰۲۰ بود.

جایی که مایک تایسون افسانه ای پس از دوری ۱۵ ساله از مسابقات این بار در سن ۵۴ سالگی برای انجام یک مبارزه تشریفاتی هشت رانده به مصاف روی جونز جونیور قهرمان اسبق چهار کلاس وزنی بوکس جهان رفت و پس از هشت راند دو دقیقه ای و باوجود برتری محسوس تایسون، نتیجه مبارزه چیزی جز تساوی طرفین نبود که البته تا پیش از برگزاری این مبارزه در قوانین هم ذکر شده بود که این مبارزه برنده ای نخواهد داشت.

سازمان WBC (شورای بوکس جهانی) هم برای مبارزه تایسون و جونز دو کمربند مشابه تدارک دیده بود که بعد از مبارزه به هر دو بوکسر اهدا شد. سهم تایسون از این مبارزه چیزی در حدود ۱۰ میلیون دلار و سهم جونز ۱ میلیون دلار بود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.