www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:41 1399/08/26

خرم: هنوز اعزام ورزشکاران سامبو و پنچاک سیلات به تایلند مشخص نیست

نایب رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: برای اعزام ورزشکاران سامبو و پنچاک سیلات به بازیهای آسیایی داخل سالن تایلند منتظر تصمیم شورای المپیک آسیا هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، همایون خرم در گفت و گوی، درباره وضعیت اعزام رزمی کاران سامبو و پنچاک سیلات به مسابقات ایندورگیمز اظهار کرد: تا امروز خبری مبنی بر به تعویق افتادن این بازیها به خاطر کرونا از سوی شورای المپیک آسیا دریافت نکردیم، این مسابقات اردیبهشت سال آینده در بانکوک تایلند برگزار می شود و ما تنها در دو رشته سامبو و پنچاک سیلات حضور پیدا خواهیم کرد.

وی زمان برگزاری اردوی تیم های ملی سامبو و پنچاک سیلات را آذرماه عنوان کرد و افزود: برای برگزاری اردوی ورزشکاران سامبو و پنچاک سیلات جهت حضور در بازیهای آسیایی داخل سالن تایلند تاکنون استانهای اردبیل، کرمان و کیش آمادگی خود را برای برگزاری اردو اعلام کرده اند که اولین اردوی رزمی کاران بعد از تعطیلی چند ماهه به خاطر کرونا از آذر آغاز خواهد شد. البته به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی ورزشکاران سعی داریم تا پایان سال اردوها را به صورت چرخشی برگزار کنیم.

خرم در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد زمان برگزاری مسابقات ایندورگیمز به خاطر کرونا تغییر پیدا کند، خاطرنشان کرد: بستگی به تصمیم شورای المپیک آسیا دارد که این مسابقات طبق زمان اعلام شده برگزار شود یا خیر، هر چند سازمان تیم های ملی انجمن ورزش های رزمی برنامه ریزی لازم را برای آماده سازی ورزشکاران تیم های سامبو و پنچاک سیلات انجام داده و ما مشکلی برای اعزام این دو تیم به بازیهای آسیایی داخل سالن تایلند نداریم.

آخرین اخبار

عباسوف کنار کشید!!!
عباسوف کنار کشید!!!
اسلام عباسوف که قرار بود جمعه پیش رو با امیر علی اکبری مبارزه کند، با انتشار پستی از عدم حضورش در موعد مقرر مبارزه خبر داد.