www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۰ 1400/08/08

حمایت ستاره MMA از مردم فلسطین و خشم صهیونیست‌ها

حمایت ورزشکار داغستانی از ملت مظلوم فلسطین، باعث عصبانیت ورزشکار صهیونیست شده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از راشاتودی، حبیب نورماگومدوف، ستاره UFC در اوایل سال جاری از “فلسطینیان مظلوم” حمایت کرد و به مخاطبان رسانه‌های اجتماعی گسترده خود از حقوق مردم مظلوم فلسطین گفت.

این ورزشکار داغستانی با بیش از ۳۲ میلیون دنبال‌کننده یکی از پرطرفدارترین ورزشکاران در جهان است.

عثمان عزایتر و دیگر ورشکاران مسلمان دیگر هم در این بین بودند که حمایت های خودشان را از مردم فلسطین ابراز کردند که باعث عصبانیت ورزشکار اسرائیلی شده است.

شیمون اسموتریتسکی ورزشکار رشته هنرهای رزمی ترکیبی رژیم صهیونیستی به این فعالیت ها واکنش نشان داد و گفت: “او طرفداران زیادی دارد و اطلاعات اشتباهی را منتشر می‌کند. حبیب و این همه جنگجو در هتلی در دبی نشسته‌اند، استیک می‌خورند، تلویزیون تماشا می‌کنند و می‌خندند، و سپس روی تلفن [خود] پست می‌گذارند و ۵۰ میلیون نفر می‌گویند اسرائیل چقدر بد است و فلسطین در حال عذاب است”.

حبیب نورماگمدوف ورزشکار شکست ناپذیر در MMA بارها از همراهان خود خواسته است برای آزادی فلسطین از دست اشغالگران دعا کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.