www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:13 1399/06/24

حضور نصیرنژاد در وبینار کمیته انضباطی جوجیتسو جهان

عضو ایرانی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جوجیتسو در وبینار اعضای این کمیته، شرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، وبینار روسای کمیته‌های‌ انضباطی فدراسیون ملی جوجیتسو سراسر دنیا با حضور 65 کشور برگزار شد. در این وبینار محمدرضا نصیری‌نژاد عضو شورای المپیک آسیا، عضو هیأت رئیسه جهانی کوراش و عضو کمیسیون انضباطی و اخلاق فدراسیون جهانی جوجیتسو به عنوان سخنران حضور داشت.

در این وبینار آخرین نسخه از قوانین کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون جهانی رونمایی شد. همچنین مراحل بازرسی، رسیدگی و دادرسی به اطلاع اعضا رسید و مقرر شد کنفدراسیون‌های قاره‌های در کمیته‌های خود، مصوبات را به اعضای‌شان ابلاغ کنند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

گفتگوی ویدئوی امیرعلی اکبری با سایت وان چمپیونشیپ
گفتگوی ویدئوی امیرعلی اکبری با سایت وان چمپیونشیپ
اولین نبرد امیر علی اکبری (۱۰-۱) مبارز سنگین وزن ایرانی در قفس سازمان ONE Championship عصر فردا جمعه ۱۵ اسفند ۹۹ پخش خواهد شد و به همین بهانه خبرنگار سایت رسمی وان چمپیونشیپ سراغ امیر علی اکبری در سنگاپور رفته و گپ و گفت کوتاهی با او داشت.
معرفی سه کتاب ارزنده در مورد هیپنوتیزم ذن مدی تیشن
معرفی سه کتاب ارزنده در مورد هیپنوتیزم ذن مدی تیشن
در مورد نویسنده : عبدالرضا مهرگانی (بازگیر) مربی و داور درجه یک فدراسیون کونگ فو و ووشو می باشد. شروع فعالیت هنرهای رزمی ایشان از سال 1368 و در زمینه هنرهای رزمی کاربرد ذن و هیپنوتیزم در ورزش های رزمی کتاب های تالیف کرده اند و برای اولین بار در ایران کتاب کاربرد هیپنوتیزم در ورزش های رزمی را منتشر کردند و چندین جلد کتاب دیگر میز منتشر کردند.