www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15617 ۰۹:۲۱ ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

حضور اهالی موی تای در فدراسیون ورزش‌های رزمی

اهالی موی تای با حضور در فدراسیون ورزش‌های رزمی با سرپرست این فدراسیون دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، به فاصله یک روز پس از انتصاب جواد نصیری به ریاست انجمن موی تای، جمع زیادی از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته در دیدار با مسئولان فدراسیون ورزشهای رزمی، رضایت و استقبال خود را از تحولات صورت گرفته در راس این انجمن بین المللی ابراز داشتند.

در این مراسم که عصر روز گذشته(یکشنبه) در محل فدراسیون ورزشهای رزمی برگزار شد، محمد آقاتوحیدی بنیانگذار موی تای و کیک بوکسینگ ایران به نمایندگی از جمع حاضر، ضمن قدردانی از پیگیری‌های مجدانه سرپرست فدراسیون، حضور دوباره نصیری در این سمت را منشا توفیقات مضاعف برای ورزش مدال آور موی تای کشور دانست.

وی در ادامه، از دوران مدیریت گذشته نصیری به عنوان دوران طلایی موی تای یاد کرد و گفت: امیدواریم با همدلی و اتحاد خانواده بزرگ موی تای ، بار دیگر شاهد خلق افتخارات درخشان توسط قهرمانان شایسته کشورمان در میادین مهم باشیم.

در پایان، اعضای حاضر، حمایت خود را در جهت تحقق سیاست‌های جدید انجمن موی تای ایران اعلام داشتند.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.