www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۹ 1394/05/14

جودو نوجوانان جهان – سارایوو؛ نمایندگان جودو ایران رقبای خود را شناختند

مراسم قرعه کشی رقابتهای جودو نوجوانان جهان برگزار شد و سه جودوکار کشورمان رقبای خود را شناختند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،  این دوره از مسابقات از امروز با حضور ۴۷۸ جودوکار از ۵۹ کشور به میزبانی بوسنی و هرزگووین در سارایوو آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این مسابقات شب گذشته برگزار شد و […]

مراسم قرعه کشی رقابتهای جودو نوجوانان جهان برگزار شد و سه جودوکار کشورمان رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،  این دوره از مسابقات از امروز با حضور ۴۷۸ جودوکار از ۵۹ کشور به میزبانی بوسنی و هرزگووین در سارایوو آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این مسابقات شب گذشته برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند. از این تعداد شرکت کننده ۲۷۱ جودوکار در بخش مردان و ۲۰۷ جودوکار در بخش بانوان حضور دارند.

بر همین اساس در وزن ۵۵- کیلوگرم که ۳۶ جودوکار حضور دارند ابوالفضل محمودی امروز چهارشنبه دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف “بیامن ساگین بای” از قراقیزستان مبارزه می کند و در صورت برتری به یکی از جودوکاران بلغارستان ، صربستان یا ایتالیا می رود.

روز جمعه ۱۶ مردادماه در وزن ۷۳- کیلوگرم جواد مرادی دور نخست به مصاف “آمانگلدی” از قزاقستان می رود و در صورت کسب پیروزی با برنده دیدار قبرس و فرانسه می رود. در این وزن هم ۳۲ جودوکار حضور دارند.

آخرین نماینده ایران حمیدرضا ملک زاده در وزن ۹۰-  کیلوگرم روز شنبه ۱۷ مردادماه به مصاف رقبای خود می رود. وی دور نخست باید با “یواکلوف” از ازبکستان پیکار کند و در صورت برتری “ساتارینا” از هلند را پیش رو خواهد داشت. در این وزن هم ۲۶ جودوکار به مصاف هم می روند.

این دوره از مسابقات روز یکشنبه با برگزاری رقابتهای بخش تیمی به پایان می رسد که تیم ایران در بخش حضور ندارد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.