www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۳ 1394/05/14

جودو نوجوانان جهان – سارایوو؛ اولین نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفت

رقابتهای جودو نوجوانان با شکست و حذف نماینده سبک وزن تیم ملی ایران آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۷۸ جودوکار از ۵۹ کشور به میزبانی بوسنی و هرزگووین در سارایوو آغاز شده است. در اولین روز این مسابقات در وزن ۵۵- کیلوگرم ابوالفضل محمودی […]

رقابتهای جودو نوجوانان با شکست و حذف نماینده سبک وزن تیم ملی ایران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۷۸ جودوکار از ۵۹ کشور به میزبانی بوسنی و هرزگووین در سارایوو آغاز شده است.

در اولین روز این مسابقات در وزن ۵۵- کیلوگرم ابوالفضل محمودی پس از یک دور استراحت در مبارزه با «بیامن ساگین بای» از قرقیرستان، بازنده تاتامی را ترک کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

در ادامه این مسابقات روز جمعه در وزن ۷۳- کیلوگرم جواد مرادی دور نخست به مصاف «آمانگلدی» از قزاقستان می رود و در صورت کسب پیروزی با برنده دیدار قبرس و فرانسه دیدار خواهد کرد.

 در این وزن هم ۳۲ جودوکار حضور دارند. آخرین نماینده ایران حمیدرضا ملک زاده در وزن ۹۰-  کیلوگرم روز شنبه ۱۷ مردادماه به مصاف رقبای خود می رود. وی دور نخست باید با «یواکلوف» از ازبکستان پیکار کند و در صورت برتری «ساتارینا» از هلند را پیش رو خواهد داشت. در این وزن هم ۲۶ جودوکار به مصاف هم می روند.

این دوره از مسابقات تا روز شنبه در سارایو جریان دارد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.