www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۳ 1394/05/14

جودو نوجوانان جهان – سارایوو؛ اولین نماینده ایران از دور مسابقات کنار رفت

رقابتهای جودو نوجوانان با شکست و حذف نماینده سبک وزن تیم ملی ایران آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۷۸ جودوکار از ۵۹ کشور به میزبانی بوسنی و هرزگووین در سارایوو آغاز شده است. در اولین روز این مسابقات در وزن ۵۵- کیلوگرم ابوالفضل محمودی […]

رقابتهای جودو نوجوانان با شکست و حذف نماینده سبک وزن تیم ملی ایران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۷۸ جودوکار از ۵۹ کشور به میزبانی بوسنی و هرزگووین در سارایوو آغاز شده است.

در اولین روز این مسابقات در وزن ۵۵- کیلوگرم ابوالفضل محمودی پس از یک دور استراحت در مبارزه با «بیامن ساگین بای» از قرقیرستان، بازنده تاتامی را ترک کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

در ادامه این مسابقات روز جمعه در وزن ۷۳- کیلوگرم جواد مرادی دور نخست به مصاف «آمانگلدی» از قزاقستان می رود و در صورت کسب پیروزی با برنده دیدار قبرس و فرانسه دیدار خواهد کرد.

 در این وزن هم ۳۲ جودوکار حضور دارند. آخرین نماینده ایران حمیدرضا ملک زاده در وزن ۹۰-  کیلوگرم روز شنبه ۱۷ مردادماه به مصاف رقبای خود می رود. وی دور نخست باید با «یواکلوف» از ازبکستان پیکار کند و در صورت برتری «ساتارینا» از هلند را پیش رو خواهد داشت. در این وزن هم ۲۶ جودوکار به مصاف هم می روند.

این دوره از مسابقات تا روز شنبه در سارایو جریان دارد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.