www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۳۷ 1394/05/31

جودو ایران با یک نماینده در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت می‌کند

رقابتهای جودو قهرمانی جهان درحالی از دوشنبه هفته جاری در قزاقستان آغاز می‌شود که جودو ایران برای دومین سال متوالی تنها یک نماینده را به این مسابقات اعزام می کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، فدراسیون جودو با برگزاری رقابتهای انتخابی در نظر داشت تیم ملی را با محوریت جوانگرایی راهی رقابتهای قهرمانی جهان […]

رقابتهای جودو قهرمانی جهان درحالی از دوشنبه هفته جاری در قزاقستان آغاز می‌شود که جودو ایران برای دومین سال متوالی تنها یک نماینده را به این مسابقات اعزام می کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، فدراسیون جودو با برگزاری رقابتهای انتخابی در نظر داشت تیم ملی را با محوریت جوانگرایی راهی رقابتهای قهرمانی جهان نماید که با توجه به شرایطی که شورای برون مرزی برای اعزام تنها سه جودوکار به این دوره از رقابتها در نظر گرفت و همچنین شرایط مالی فدراسیون، تنها سعید ملایی که در تلاش برای کسب سهمیه المپیک می باشد به همراه مجید زارعیان در این دوره از مسابقات قهرمانی جهان حضور خواهد داشت.

همچنین رئیس فدراسیون که با مجوز  شورای برون مرزی و برای حضور در کنگره فدراسیون جهانی می بایست راهی قزاقستان شود به دلیل همین شرایط مالی از سفر به قزاقستان خودداری کرد.

رقابتهای جودو قهرمانی جهان دوشنبه دوم شهریورماه در قزاقستان آغاز می شود که سعید مولایی سه شنبه سوم شهریورماه راهی آلماتی شده و  طبق برنامه روز پنجشنبه 5 شهریورماه در چهارمین روز این رقابتها به مصاف رقبای خود می رود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.