www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۹ 1393/10/25

جوجیتسو وارد رقابت های آسیایی شد

با رایزنی های صورت گرفته توسط اتحادیه جوجیتسو آسیا و موافقت شورای المپیک آسیا OCA، جوجیتسو در بین رشته های ورزشی که در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی شرکت دارند حاضر خواهد بود. این دوره از مسابقات آسیایی سال 2018 به میزبانی جاکارتا اندونزی برگزار خواهد شد. به گزارش “رزم نیوز” ، مسئولان اتحادیه جوجیتسو آسیا […]

با رایزنی های صورت گرفته توسط اتحادیه جوجیتسو آسیا و موافقت شورای المپیک آسیا OCA، جوجیتسو در بین رشته های ورزشی که در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی شرکت دارند حاضر خواهد بود. این دوره از مسابقات آسیایی سال 2018 به میزبانی جاکارتا اندونزی برگزار خواهد شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسئولان اتحادیه جوجیتسو آسیا JJAU خوشحالی خود را از این اتفاق ابراز و از شیخ احمد الفهد الصباح رئیس شورای المپیک آسیا و سایر مسئولین این نهاد بخاطر این تصمیم تشکر کرده اند.

جالب اینکه مسابقات آسیایی جوجیتسو نیز امسال به میزبانی جاکارتا برگزار خواهد شد و مسئولین JJAU معتقدند این رویداد می تواند یک دستگرمی برای مسابقات آسیایی 2018 باشد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.