www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۳ 1393/09/08

جوجیتسو قهرمانی جهان – پاریس؛ دو مدال نقره و برنز نمایندگان ایران در روز نخست

نمایندگان ایران در اولین روز از رقابتهای جوجیتسو قهرمانی جهان موفق به کسب یک نشان نقره و یک برنز شدند. به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از مسابقات با حضور نمایندگان 50 کشور روز گذشته به میزبانی فرانسه در سالن “پیردوکوبرتن” شهر پاریس آغاز شد که از میان چهار نماینده ایران در روز نخست مهران ستار […]

نمایندگان ایران در اولین روز از رقابتهای جوجیتسو قهرمانی جهان موفق به کسب یک نشان نقره و یک برنز شدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از مسابقات با حضور نمایندگان 50 کشور روز گذشته به میزبانی فرانسه در سالن “پیردوکوبرتن” شهر پاریس آغاز شد که از میان چهار نماینده ایران در روز نخست مهران ستار و احمد عبدی موفق به کسب دو نقره و برنز شدند.

در وزن 56- کیلوگرم تیم اعزامی ایران دو نماینده داشت. مهران ستار دور نخست استراحت داشت و سپس نماینده الجزاير را شکست داد، در ادامه با برتری مقابل حریفی از یونان راهی دیدار پایانی شد و در جدال برای کسب مدال طلا نتیجه را ورزشکاری از روسیه واگذار کرد و به نشان نقره دست يافت.

همچنین احمد عيدی بود، دیگر نماینده ایران در این وزن با دو پیروزی متوالی مقابل دانمارک و فرانسه کار خود را آغاز کرد. وی سپس به روسیه باخت و راهی گروه به دیدار رده‌بندی رفت و در این مرحله حریفی از ایتالیا را شکست داد و برنز گرفت.

صابر فقيه جويباری نماينده وزن 85- كيلوگرم تيم ملی ايران دور نخست به دانمارک باخت و به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این مرحله ابتدا نماینده آنگولا را شکست داد و سپس به آذربايجان باخت و از دور مسابقات کنار رفت.

اميرحسين خادميان در 69- كيلوگرم همان دور نخست به روسیه باخت تا شانس خود را در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز آزمایش کند. وی سپس نمایندگان یونان، فرانسه، الجزایر و قزاقستان را شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه يافت.

خادمیان در جدال برای کسب برنز نتیجه را به حریفی از هلند واگذار کرد و در جای پنجم ایستاد. مقام پنجمی وی در رنكنيگ جهانی و كسب سهميه اسپورت اكورد و كامبت گيمز با امتياز رقابتهای آينده قابل تجميع است.

این مسابقات تا روز یکشنبه در فرانسه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید