www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۴ 1393/09/09

جوجیتسو قهرمانی جهان – پاریس؛ اکبری و جلیلوند به نشان برنز دست پیداکردند

نمایندگان ایران در رقابتهای جوجیتسوی قهرمانی جهان موفق به کسب دو نشان برنز در روز دوم این رقابتها شدند. به گزارش “رزم نیوز” ، این رقابتها روز جمعه با جضور ورزشکاران 50 کشور در سالن “پیردوکوبرتن” شهر پاریس آغاز شد که پس از نقره مهدی ستار در روز نخست ، نمایندگان کشورمان روز گذشته نیز […]

نمایندگان ایران در رقابتهای جوجیتسوی قهرمانی جهان موفق به کسب دو نشان برنز در روز دوم این رقابتها شدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، این رقابتها روز جمعه با جضور ورزشکاران 50 کشور در سالن “پیردوکوبرتن” شهر پاریس آغاز شد که پس از نقره مهدی ستار در روز نخست ، نمایندگان کشورمان روز گذشته نیز دو نشان برنز کسب کردند.

مجتبی اکبری نماینده وزن 94+ کیلوگرم کشورمان دور نخست به  آلمان باخت و راهی گروه بازنده ها شد. وی در این مرحله نمایندگان کامرون ، تونس ، لهستانی و آلمان را شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد. همچنین مسعود جلیلوند دیگر نماینده کشورمان در این وزن 94+ کیلوگرم بعد از شکست برابر حریفی از آلمان در گروه بازنده ها یونان ، منتنگرو و فرانسه  از پیش رو برداشت و دیگر نشان برنز را تیم کشورمان را به خود اختصاص داد.

تیم ملی ایران در بخش نوازا به دلیل حضور تیم کامل رژم اشغالگر قدس ، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، رژیم صهیونسیتی را به رسمیت نشناخته و از حضور در مسابقات انصراف دادند. ضمن اینکه محسن حمیدی در وزن 94- کیلوگرم ، به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مسابقات انصراف داد و ایمان حاجی هاشمی ، محمد حسن شاطرپور و محمد منصوری از دست يابی به مدال بازماندند.

در این مسابقات تیم ملی ایران برای اولین حضور در بخش تیمی به میدان خواهد رفت. رقابتهای این بخش در 5 وزن مردان و 2 وزن زنان پیگیری می شود و تیم ایران به دلیل عدم حضور بانوان با دو شکست در بخش زنان کارش را آغاز می کند و شانس کمتری نسبت به بقیه تیم ها دارد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.