www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:30 1399/06/31

جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به‌میزبانی فدراسیون تکواندو برگزار شد

جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش صبح امروز (دوشنبه ــ ۳۱ شهربورماه) به‌میزبانی فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی و دومین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش با حضور دکتر محمداسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی، سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، نمایندگان وزارت بهداشت و دیگر اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش امروز (دوشنبه ــ 31 شهریورماه) به‌میزبانی فدراسیون و در سالن جلسات برگزار شد.

این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع و پس از آن به‌مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس کلیپ مراسم خاکسپاری شهید گمنام آرمیده در فدراسیون تکواندو پخش شد.

در ادامه سیدمحمد پولادگر ضمن خیر مقدم به حاضرین با اشاره به کسب عنوان برترین فدراسیون در جهان گفت: موفقیتی که برای فدراسیون تکواندو حاصل شد مربوط به عملکرد 40ساله و نتیجه زحمات تمام عوامل این فدراسیون بود. تقویت بنیه علمی تکواندو در کشور و سرمایه‌گذاری در رده‌های سنی پایه دو نکته مهم در کسب این موفقیت است.

وی افزود: این اتفاق خوب حاصل مدیریت جمهوری اسلامی ایران بود و باعث افتخار است که در این‌ هجمه‌‌هایی که برای کشور وجود دارد توانستیم این عنوان را در سطح ‌جهان کسب کنیم.

رؤسا و دبیران فدراسیون‌های تکواندو، ورزش‌های سه‌گانه، شمشیربازی، ژیمناستیک، نابینایان، قایقرانی، کبدی و اسکی طی سخنانی به بیان نقطه نظرات و درخواست‌های فدراسیون‌های مربوطه از ستاد مقابله با کرونا در ورزش پرداختند.

 

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.