www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۱۰ 1400/02/08

جلسه بهتری با فراکسیون زنان و خانواده مجلس

فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی به وعده خود عمل کرد و همچنان برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران تلاش می کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از اوایل سال ۹۹ به دنبال آن است که بتواند مشکل بیمه مربیان و داوران ورزشی را حل کند تا این افراد بعد از دوران بازنشستگی، دغدغه هزینه های زندگی و درمان نداشته باشند. به همین منظور جلسات متعددی برگزار  و رایزنی های زیادی انجام شد تا این طرح به نتیجه برسد .

امسال فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی نیز از این طرح استقبال و از یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی دعوت کرد تا در جلسه ای که برای‌ بررسی کارشناسی این موضوع برگزار می شود، شرکت کند.

 هفتم اردیبهشت این نشست برگزار گردید و علاوه بر رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی به عنوان نماینده فدراسیون ها، معاون امور حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، نماینده وزارت کار و امور اجتماعی نماینده دپارتمان کارآفرینی دانشگاه تهران و نمایندگانی از بیمه تامین اجتماعی در این جلسه شرکت کردند.

در پایان پس از هم اندیشی حضار، قرار شد جلسات تخصصی تری در این زمینه برگزار شود.

فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تمام تلاش خود را به کار بسته است تا مربیان و داوران تحت پوشش یکی از بیمه ها قرار بگیرند و امیدوار است با ورود مجلس شورای اسلامی این موضوع هر چه سریعتر به نتیجه برسد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار