www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۲ 1399/08/17

جدایی کانلو از پروموتر و پخش کننده مبارزاتش!

با تایید دلا هویا، کانلو آلوارز به همکاری با “گُلدن بوی و “DAZN” پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، بیش از دو سال قبل کانلو آلوارز قهرمان نامدار بوکس جهان از HBO جدا شد و به همراه پروموتر خود یعنی Golden Boy قرار داد همکاری برای یازده مبارزه به ارزش سیصد و شصت و پنج میلیون دلار با سرویس پخش DAZN امضا کردند.

حالا کانلو به همکاری خود با Golden Boy Promotions پایان داده و این بدین معنیست که قرارداد او با DAZN هم دیگر اعتبار نخواهد داشت و اسکار دلا هویا هم با تایید این خبر گفت اگر چه قرارداد یک قرارداد موفق بود ولی دیگر از درجه اعتبار ساقط شده است.

“این مسئله با رضایت طرفین حل شد و ما برای کانلو در ادامه مسیر آرزوی موفقیت می کنیم. ما با ستاره ها و استعدادهایی چون: رایان گارسیا، جیمی مونگویا و ویرجیل اورتیز به همکاری فوق العاده قوی با DAZN ادامه خواهیم داد چرا که آنها می توانند بزرگترین ستاره بعدی ورزش ما باشند.”

کانلو آلوارز در آخرین مبارزه خود با سرگی کوالِف مبارزه کرد و سرویس DAZN پخش مبارزه او و کوالف را تا پس از رویداد UFC 244 به تاخیر انداخت و همین پایان این قرارداد را بین طرفین رقم زد.

کانلو اکنون قصد دارد در ماه دسامبر و برای تصاحب کمربند فوق میان وزن IBF با دارنده آن یعنی کلب پلنت (۲۰-۰) مبارزه کند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.