www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 01:32 1399/01/08

جدال سوم ‘جیپسی کینگ’ و ‘بمب افکن برنزی’ به تعویق افتاد

به دلیل شیوع کرونا ویروس مبارزه سوم بین تایسون فیوری و دیانتِی وایلدر حداقل تا اکتبر ۲۰۲۰ شکل نخواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، مبارزه سوم بین تایسون فیوری قهرمان جدید دسته سنگین وزن WBC بوکس جهان و دیانتی وایلدر قرار بود در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۲۰ و در لاس وگاس برگزار شود ولی حالا به نظر می رسد که این مبارزه در تاریخی دیگر برگزار خواهد شد. بنا به گفته دَن رافائل گزارشگر ESPN این تصمیم به دلیل شیوع بیماری کرونا ویروس گرفته شده است.

بر خلاف دِینا وایت و UFC، باب آروم از TOP RANK میلی به برگزاری مبارزاتی که بر سر عناوین جهانی هستند پشت درهای بسته ندارد و گذر زمان و برگزاری مبارزات با حضور تماشاگران را ترجیح می دهد.
“با این اوضاع شما نمی توانید تضمین دهید که مبارزات در تاریخ اعلامی برگزار گردد. ما نمی توانیم خود یا آنها را برای انجام مبارزات قانع کنیم. آنها برای مبارزه کجا تمرین کنند؟ کار عاقلانه ای نیست. شما باید یک گام به عقب برگردید. اصلاً چگونه می خواهید بلیط ها را به فروش برسانید؟ خیلی مسخره است که بگوییم مبارزه پابرجاست وقتی که حتی بریتانیایی ها نمی توانند به آنجا بروند. پس همه باید یک گام به عقب برگردند. بوکس پشت درهای بسته نمی شود. پس اکتبر می تواند تاریخ احتمالی برای برگزاری این مبارزه باشد.”

تایسون فیوری و دیانتی وایلدر تاکنون دو بار به مصاف هم رفتند که بار اول مبارزه با رای جنجالی مساوی پایان یافت اما بار دوم که همین ماه میلادی گذشته برگزار شد فیوری موفق شد با ناک اوت فنی پیروز شود و قهرمان جدید سنگین وزن WBC لقب گیرد. مبارزه سوم می تواند فصل پایانی نبرد بین جیپسی کینگ و بمب افکن برنزی باشد.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.