www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۷ 1401/08/08

جان جونز در UFC 282 به مصاف میوچیچ می رود!

جونز روز سه‌شنبه از طریق توییتر فاش کرد که در حال تمرین برای رویارویی با «استیپه میوچیچ» در UFC 282 در 10 دسامبر است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جان جونز که این روزها آماده و سرحال به نظر می رسد، در رابطه با اولین حضورش در دسته ی سنگین وزن نوشت: “من در حال آماده شدن برای مبارزه با استیپه در 10 دسامبر در لاس وگاس هستم.” واقعاً مطمئن نیستم که بین میوچیچ و UFC چه می گذرد، اما من برای رقابت آماده هستم!

جونز از زمان دفاع از کمربند قهرمانی نیمه سنگین وزن در یک فایت پنج راندی با «دومینیک ریس» در UFC  247 در فوریه 2020، تا کنون وارد هشت ضلعی نشده است.

این فایتر 35 ساله، اکنون درحال گفتگو با یو اف سی ، برای افزایش دستمزد برای دسته ی سنگین وزن است.

جونز توسط بسیاری به عنوان بزرگ‌ترین فایتر نیمه سنگین وزن تمام دوران در نظر گرفته می‌شود و تنها باخت در کارنامه او در 28 بازی حرفه‌ای، باخت به دلیل خطای آرنج در مبارزه با «مت همیل» و عدم رقابت در برابر «دنیل کورمیر » به دلیل ناموفق بودن تست دوپینگ است.

در همین حال، میوچیچ آخرین بار در مارس 2021 در UFC 260 ظاهر شد، زمانی که او در یک مبارزه حساس ، در راند دوم مغلوب فرانسیس انگانو شد. البته سه دفاع متوالی او از قهرمانی هنوز هم یک رکورد برای دسته سنگین وزن محسوب می شود. این فایتر 40 ساله در رسانه های اجتماعی نسبتاً ساکت بوده، اما اخیراً چند ویدیو از تمرینات خود منتشر کرده است که احتمالاً به منظور بازگشت به هشت ضلعی خواهد بود.

رویداد،UFC 282  در ورزشگاه T-Mobile Arena در لاس وگاس برگزار می شود و با توجه به اظهارات جان جونز به نظر می رسد که «پادشاه » در این رویداد، اولین حضورش در سنگین وزن را تجربه خواهد کرد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.