www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۴ 1393/08/29

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ سهیلا منصوریان نماینده میزبان را ناک اوت کرد/ نماینده کره دومین حریف ووشوکار ایران

در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت. هفتمین دوره رقابت های جام جهانی ووشو با برتری نماینده وزن 52- کیلوگرم تیم ملی بانوان کشورمان آغاز […]

در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت.

هفتمین دوره رقابت های جام جهانی ووشو با برتری نماینده وزن 52- کیلوگرم تیم ملی بانوان کشورمان آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز”، این دوره از رقابت ها با حضور ووشوکاران 18 کشور از صبح امروز پنجشنبه به میزبانی جاکارتای اندونزی آغاز شد که در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت. وی در این مرحله با حریفی از کره جنوبی پیکار می‌کند. این سانداکار کره‌ای مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2013 و برنز بازی‌های آسیایی اینچئون را در کارنامه دارد.

در ادامه این مسابقات امروز در وزن 65-کیلوگرم جعفر شیرزاد ساعت 15 و 30 دقیقه امروز با با ویتنام، ساعت 16 حمید رضا لادور در وزن 80- کیلوگرم با نماینده مصر و ساعت 16 و 30 دقیقه حمیدرضا قلی پور با حریفی از اکراین مبارزه می کند.

این دوره از مسابقات فردا جمعه با شناخت نفرات برتر به پایان می رسد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.