www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در تورنمنت بین‌المللی؛

شناسه خبر : 14:30 1398/11/12

تیم ملی تکواندو بانوان راهی ترکیه شد/ تصمیم گیری در خصوص خدابنده

تیم ملی تکواندو بانوان بدون حضور دو تکواندوکار خود در حالی راهی رقابتهای بین‌المللی ترکیه شد که دو تکواندوکار خود را به دلیل آسیب دیدگی همراه ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها عنوان « Turkish Open» طی روزهای ۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه در دو بخش کیوروگی و پومسه و سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان با حضور ۱۵۰۹ تکواندوکار در استانبول برگزار می‌شود. در بخش بانوان رده سنی بزرگسالان که تیم ملی ایران حضور دارد ۲۰۶ تکواندوکار در هشت وزن به مصاف هم خواهند رفت.

بنابر اعلام فدراسیون تکواندو تیم ملی تکواندو زنان کشورمان که برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه قاره‌ای المپیک تمرینات خود را پشت سر می‌گذارد، به منظور آمادگی هرچه بیشتر، ساعت ۹ صبح امروز شنبه ۱۲ بهمن ماه ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

غزل سلطانی، ناهید کیانی، تینا مدانلو، طیبه پارسا، کیمیا همتی، ملیکا میرحسینی، یلدا ولی نژاد و زینب اسماعیلی ترکیب تیم اعزامی کشورمان به این رقابتها را تشکیل می‌دهند. نگار اسماعیلی و زهرا پوراسماعیل نیز به دلیل آسیب دیدگی حضور در این رقابتها را از دست دادند.

نکته مهم اینکه اکرم خدابنده سرگروه بدون حضور در رقابتهای انتخابی با نام تیم ملی در این مسابقات ثبت نام کرده است. گفته می‌شود در صورت عملکرد موفق وی در این مسابقات، کادر فنی برای اعزام او به مسابقات قهرمانی آسیا تصمیم گیری خواهد کرد.

تورنمنت ترکیه G۱ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.