www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 09:37 1399/12/01

تیم ملی با هشت کاراته کا به مراکش می رود

تیم‌ ملی کاراته ایران با هشت کاراته کا در دو بخش مردان و زنان در رقابت‌های مهم کاراته وان مراکش به روی تاتامی می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دومین مرحله از سری رقابتهای لیگ جهانی کاراته موسوم به کاراته وان به میزبانی مراکش طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر رباط برگزار خواهد شد. این مسابقات از آن حیث اهمیت دارد که آخرین سری از رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک می‌باشد و بهترین‌های دنیا برای تثبیت جایگاه خود راهی رباط خواهد شد. بر همین اساس با تصمیم کادر فنی تیم ملی ثبت نام ۸ ملی پوش کشورمان روی سایت رسمی این مسابقات صورت گرفته است.

امیر مهدی زاده، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده در بخش مردان، فاطمه صادقی، سارا بهمنیار، رزیتا علیپور و حمیده عباسعلی در بخش بانوان در صورت برگزاری این مسابقات راهی مراکش خواهند شد.

مرحله نخست ثبت نام این رقابت‌ها از ۹ فوریه (۲۱ بهمن) آغاز شده و در فاصله چهار به پایان مهلت ثبت نام در این مرحله تاکنون تنها ۳۷ نفر از ۷ کشور ایران، ژاپن (۱۲ نفر)، عربستان (۵ نفر)، استونی (۲ نفر)، نروژ (۳ نفر)، پرتغال (۲ نفر) و سوئیس (۵ نفر) برای حضور در این رقابت‌ها ثبت نام کرده‌اند.

تیم ملی کاراته ایران تاکنون در اوزان ۷۵- و ۷۵+ کیلوگرم مردان و ۵۵- و ۶۱+ کیلوگرم زنان موفق به کسب سهمیه شده و برای کسب سهمیه وزن ۶۱- کیلوگرم زنان و تعیین تکلیف نماینده وزن ۸۴+ کیلوگرم مردان راهی مراکش خواهد شد.

آخرین اخبار

پایان غم‌انگیز تکواندوی ایران در المپیک توکیو/ ثبت ضعیف‌ترین نتیجه تاریخ بدون مدال
پایان غم‌انگیز تکواندوی ایران در المپیک توکیو/ ثبت ضعیف‌ترین نتیجه تاریخ بدون مدال
میرهاشم حسینی با شکست از حریف کره‌ای شانس رسیدن به دیدار رده بندی را از دست داد تا تکواندوی ایران بدون مدال به کار خود در المپیک توکیو پایان دهد و ضعیف ترین نتیجه تکواندوی ایران در ادوار المپیک ثبت شود.