www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۵۳ 1394/02/23

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ صعود عاشورزاده به دیدار نهایی با برتری مقابل حریف روسی

تکواندوکار جوان تیم ملی کشورمان که روز گذشته به دیدار نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی جهان راه يافته بود با برتری مقابل حریفی از روسیه راهی بازی پایانی شد. به گزارش “رزم نیوز” ، فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم تیم ملی کشورمان روز سه شنبه در نخستین روز این مسابقات با چهار پیروزی متوالی راهی مرحله نیمه […]

تکواندوکار جوان تیم ملی کشورمان که روز گذشته به دیدار نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی جهان راه يافته بود با برتری مقابل حریفی از روسیه راهی بازی پایانی شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم تیم ملی کشورمان روز سه شنبه در نخستین روز این مسابقات با چهار پیروزی متوالی راهی مرحله نیمه نهایی شد.

نماینده جوان کشورمان دور نخست استراحت داشت و سپس “الماز توكتومف” از قرقيزستان را در پايان راند دوم با نتيجه ۱۷ بر سه شکست داد و در ادامه  ۱۴ بر ۶  “چستر پرالتا” از اكوادور را از پیش رو برداشت.

وی در سومین مبارزه خود  “کلومپونگ” از تایلند را ۱۱ بر يک شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه يافت و در این مرحله هم “کارولوس ناوارو” از مکزیک را در پایان چهار راند مبارزه با نتیجه  ۹ بر۲ از پیش رو برداشت به دیدار نیمه نهایی راه يافت.

عاشورزاده براي راهيابي به فينال رقابتهاي وزن دوم به مصاف “روسلان پاسيف” دارنده مدال برنز رقابتهاي قهرماني اروپا از کشور روسیه رفت و با برتری در راند طلایی به  فینال راه پیدا کرد. این مبارزه در پایان راند سوم ۱۱ بر ۱۱ به تساوی رسیده بود.

این دوره از مسابقات با حضور ۸۷۵ تكواندوكار از ۱۳۶ كشور روز سه شنبه در روسیه آغاز و تا دوشنبه آینده ادامه دارد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.