www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۵۴ 1394/02/28

تکواندو قهرمانی جهان – روسیه؛ درخشش برق طلا بر سینه خدابخشی

تکواندوکار وزن ششم تیم ملی ایران با برتری مقابل رقیب انگلیسی خود در دیدار نهایی رقابتهای قهرمانی جهان، سومین مدال طلای ایران در این مسابقات را به گردن آویخت. به گزارش “رزم نیوز” ، آخرین فینال رقابتهای بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان امشب دوشنبه بین مهدی خدابخشی از ایران و “دامون سانسون” از […]

تکواندوکار وزن ششم تیم ملی ایران با برتری مقابل رقیب انگلیسی خود در دیدار نهایی رقابتهای قهرمانی جهان، سومین مدال طلای ایران در این مسابقات را به گردن آویخت.

به گزارش “رزم نیوز” ، آخرین فینال رقابتهای بیست و دومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان امشب دوشنبه بین مهدی خدابخشی از ایران و “دامون سانسون” از انگلستان در وزن ششم برگزار شد. این دیدار یک مبارزه جذاب و دیدنی و بسیار نزدیک بود که نماینده ایران پیروزی ۱۶ بر 3 را در آغاز راند سوم به نام خود ثبت کرد و با شایستگی عنوان قهرمانی و مدال طلا را به خود اختصاص داد.

نماینده وزن ششم تیم ملی ایران که صبح امروز دور نخست استراحت داشت و سپس “نيكولاس تزلوس” از يونان، “اليويرا بيلا” از برزيل و “استيون لوپز” آمريكا را شکست داد و به نیمه نهایی رسید، در این مرحله هم “طاهر گولیک” قهرمان آلمانی دوره قبل مسابقات جهانی را ۸ بر ۶ شکست داده بود.

تیم ملی تکواندو ایران با سه طلای فرزان عاشورزاده، مسعود حجی‌زواره، مهدی خدابخشی و تک برنز ابوالفضل یعقوبی عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد. در بخش بانوان هم کیمیا علیزاده با کسب مدال برنز در ورزش تکواندو ایران تاریخ ساز شد. روحانی، خدابنده، نصر، کاظمی، اخلاقی، ایزدی، عمیدی و مردانی هم بدون کسب مدال از دور مسابقات کنار رفتند.

این دوره از مسابقات از روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه در ۸ وزن جهانی با حضور ۸۷۵ تكواندوكار از ۱۳۶ كشور به ميزبانی روس‌ها آغاز و پس از هفت روز در سالن تراکتور شهر چلیابنسک به پایان رسید.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید