www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۱۲ 1393/11/26

تکواندو جام باشگاههای آسیا؛ جدال دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین برای قهرمانی

دو نماینده ایران با برتری مقابل رقبای خود در مرحله نیمه نهایی به دیدار پایانی رقابتهای جام باشگاههای آسیا راه پیدا کردند. به گزارش “رزم نیوز” ، مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا صبح امروز یکشنبه برگزار شد که در پایان تیم‌های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به دیدار نهایی پیدا کردند […]

دو نماینده ایران با برتری مقابل رقبای خود در مرحله نیمه نهایی به دیدار پایانی رقابتهای جام باشگاههای آسیا راه پیدا کردند.

به گزارش “رزم نیوز” ، مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا صبح امروز یکشنبه برگزار شد که در پایان تیم‌های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به دیدار نهایی پیدا کردند و مقاومت و بصره عراق هم بازی رده بندی را برگزار می‌کنند.

شهرداری ورامین در جدال با شاگردان بهزداد خداداد در تیم البصره عراق در مرحله نیمه نهایی به برتری 3 بر 2 دست يافت و به فینال راه يافت. این تیم در سه مبارزه نخست توسط محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده و بهنام اسبقی صاحب پیروزی شد تا میلاد بیگی و سجاد مردانی  دو نماینده دیگر این تیم با قطعی شدن پیروزی به میدان نیایند.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی را دو تیم دانشگاه آزاد و مقاومت برگزار کردند که در پایان این شاگردان سیدنعمت خلیفه در تیم دانشگاه آزاد بودند که با نتیجه 3 بر 2 به برتری دست یافتند و به دیدار شهرداری در بازی پایانی رفتند.

آرمین هادی‌پور، مهدی خدابخشی و امید عمیدی 3 پیروزی تیم دانشگاه آزاد را کسب کردند و در ادامه با تصمیم کادرفنی تیم دانشگاه، تکواندوکاران اوزان 72- و 63- کیلوگرم روی شیاپ چانگ نرفتند تا نتیجه 3 بر دو در تابلو نتایج ثبت شود.

به این وجود از ساعت 16 امروز دو تیم بصره عراق و مقاومت بازی رده بندی را برگزار می‌کنند و تیم‌های دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین نیز پس از آن برای تعیین تیم قهرمان به مصاف هم می‌روند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.