www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 08:32 1399/10/04

توافق شفاهی برای مبارزه بزرگ

جاشوا آمادگی خود را برای مبارزه با فیوری در تابستان ۲۰۲۱ اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در دو سال گذشته آنتونی جاشوا و تایسون فیوری دو قهرمان سنگین وزن بوکس جهان در همه جا جز رینگ مبارزه به تقابل و جنگ لفظی با هم‌ پرداخته اند.

دو بوکسر بریتانیایی تمامی عناوین قهرمانی سنگین وزن بوکس را در اختیار خود دارند. جاشوا کمربندهای IBF, WBA و WBO را در کنار عنوان IBO در اختیار دارد و در سمت دیگر فیوری کمربند WBC را در کنار کمربند The Ring Magaine را داراست. بسیاری امیدوارند تا پس از چند سال رویای تقابل دو غول بریتانیایی به حقیقت بپیوندد و شاهد این نبرد بزرگ باشند.

اکنون مایک کاپینگر فعال سرشناس بوکس با انتشار توئیتی از توافق شفاهی جاشوا و تیمش برای برگزاری مبارزه برابر تایسون فیوری در تابستان سال ۲۰۲۱ (ماه مِی یا ژوئن).

آخرین مبارزه تایسون فیوری به مبارزه برابر دیانتِی وایلدر باز میگردد که بوکسر بریتانیایی با ناک اوت فنی در راند هفتم بمی افکن برنزی را شکست داد و کمربند WBC را تصاحب کرد.

جاشوا هم همین اخیراً با کوبرات پولف بلغارستانی مبارزه کرد و با ناک اوت در راند نهم به برتری دست یافت.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.