www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:58 1399/09/27

توافق سرگروه تیم ملی تکواندو با مس کرمان

سجاد مردانی بعد از دو سال دوری از رقابتهای لیگ برتر تکواندو فصل جدید را با مس کرمان به میدان می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سرگروه تیم ملی تکواندو در دو سال گذشته به دلیل تمرکز روی تمرینات تیم ملی و کسب امتیاز ورودی المپیک، قید حضور در لیگ را زده بود. وی در فصل ۹۹ تصمیم به حضور در لیگ برتر گرفت و با مردان مسی در کرمان به توافق رسید.

سلمان خواجه حسنی مسئول نقل و انتقالات تیم تکواندو مس کرمان با تائید این خبر به مهر گفت: برای فصل جدید با سرگروه تیم ملی به توافق رسیدیم و مبلغ قرارداد او نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان است.

مس کرمان در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر در گروه یک با تیم‌های شهرداری ورامین، پاس قوامین، فتح صدر البرز و استقلال هم گروه است و طی روزهای ۱۸و ۱۹ دیماه به میدان می‌رود.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.