www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۸ 1399/09/27

توافق سرگروه تیم ملی تکواندو با مس کرمان

سجاد مردانی بعد از دو سال دوری از رقابتهای لیگ برتر تکواندو فصل جدید را با مس کرمان به میدان می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سرگروه تیم ملی تکواندو در دو سال گذشته به دلیل تمرکز روی تمرینات تیم ملی و کسب امتیاز ورودی المپیک، قید حضور در لیگ را زده بود. وی در فصل ۹۹ تصمیم به حضور در لیگ برتر گرفت و با مردان مسی در کرمان به توافق رسید.

سلمان خواجه حسنی مسئول نقل و انتقالات تیم تکواندو مس کرمان با تائید این خبر به مهر گفت: برای فصل جدید با سرگروه تیم ملی به توافق رسیدیم و مبلغ قرارداد او نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان است.

مس کرمان در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر در گروه یک با تیم‌های شهرداری ورامین، پاس قوامین، فتح صدر البرز و استقلال هم گروه است و طی روزهای ۱۸و ۱۹ دیماه به میدان می‌رود.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.