www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۴۷ 1394/04/30

تهران میزبان اردو تیم ملی کاراته آقایان نشد / انتقال اردوی تیم ملی کاراته از قم به کرمانشاه

اردو تیم ملی کاراته با حضور 10 ملی پوش برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از امروز در کرمانشاه آغاز مي شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته آقایان در حال حاضر مرحله پنجم خود را می گذراند پس از میزبانی استان قم اکنون با تصمیم کادر فنی […]

اردو تیم ملی کاراته با حضور 10 ملی پوش برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از امروز در کرمانشاه آغاز مي شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته آقایان در حال حاضر مرحله پنجم خود را می گذراند پس از میزبانی استان قم اکنون با تصمیم کادر فنی اردو این تیم به مدت یک هفته در کرمانشاه در حال برگزاری است و پس از آن تیم بعد از 4 روز استراحت اردو نهایی خود را در استان گیلان و شهر رشت برگزار خواهد شد.

غلامرضا دباغیان سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص وضعیت تیم ملی بیان داشت: با توجه به زمان کمی که در اختیار داشته ایم، تمام سعی کادر فنی بر این بوده که به بهترین نحو از لحاظ زمانی و امکانات و با توجه به جوانی و توانایی ملی پوشان بهره مند شویم و مقامی در خور شان  و نام ایران در مسابقات قهرمانی آسیا برای کشور کسب کنیم.

وی در خصوص عدم برگزاری اردوها در تهران گفت: تصمیم فدراسیون از ابتدا بر این بوده است که در تمام نقاطی که امکانات مناسب تیم را دارا می باشند اردوها را برگزار شود. این امکانات شامل محل برگزاری تمرینات، محل استراحت و شرایط مناسب آب و هوایی است که برای تیم بسیار مهم است. در نتیجه تهران به دلیل موقعیت مکانی ورزشگاه شهید کبکانیان در مرکز شهر و هوای آلوده و همچنین عدم امکانات کافی برای تمرینات ملی پوشان از جمله سالن بدنسازی و یا استادیوم آزادی به دلیل اینکه تنها گوشه ای از امکانات خود را در اختیار تیم ملی کاراته قرار می دادند حذف شد و  تصمیم به برگزاری اردوها در استان های قم،کرمانشاه و گیلان گرفته شد که خوشبختانه هر سه استان بهترین شرایط را برای برگزاری این اردوها دارا می باشند.

سرمربی تیم ملی کاراته در انتها در خصوص بازی های جام دوستی آذربایجان ، شرکت تیم ملی ایران را منوط به این دانست که از کشورهایی صاحب نام در این مسابقات شرکت کنند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید