www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۶ 1400/09/25

تمدید دو ماه در صدور رای پرونده شکایت جودو ایران

دادگاه حکمیت ورزش صدور رای خود را در خصوص تعلیق جودو ایران به مدت دو ماه به تعویق انداخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، دوم آذرماه ۱۴۰۰ جلسه رسیدگی به پرونده جودو ایران در دادگاه حکمیت ورزش به صورت آنلاین برگزار شد. در آن جلسه مقرر شد که ظرف چند روز آینده در مورد رأی نهایی تصمیم گیری و در نهایت رأی دادگاه حکمیت ورزش صادر شود.

با این وجودو امروز ۲۵ آذرماه، نامه‌ای از سوی دادگاه حکمیت ورزش به فدراسیون جودو ایران ارسال شد که طی آن زمان اعلام نتیجه رأی دادگاه تمدید شده است. در واقع تا دو ماه آینده این رأی اعلام خواهد شد.

لازم به یاد آوری است، پس از اینکه در پرونده ابتدایی، تعلیق دائم برای جودو ایران با پیش شرط مشخص شد، رأی از سوی دادگاه حکمیت ورزش باطل و پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ارجاع شد و پس از آن کمیته انضباطی فدراسیون جهانی، نهم اردیبهشت ماه سال جاری، فدراسیون جودو ایران را به مدت ۴ سال (از سپتامبر ۲۰۱۹ تا سپتامبر ۲۰۲۳) از حضور در کلیه رویدادهای بین المللی محروم کرد.

بلافاصله تیم حقوقی فدراسیون جودوی ایران، شکایت دیگری را در دادگاه حکمیت ورزش علیه رأی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی به ثبت رساندند و بعد از آن لوایحه ای هر دو طرف به دادگاه حکمیت ارائه دادند، سرانجام داوران دادگاه حکمیت ورزش پس از رسیدگی به لوایح شکایت، طی ارسال نامه‌ای دوم آذرماه را به صورت ویدئو کنفرانس زمان رسیدگی به پرونده شکایت ایران اعلام کردند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.