www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۱۱ 1401/12/27

تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی

پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار و در نهایت ۱۳ مشتزن در اردو باقی ماندند که از میان این نفرات، ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس برای شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ ازبکستان برگزار و ۱۳ بوکسور موفق شدند در میان نفراتی که شانس حضور در آوردگاه جهانی را دارند، قرار بگیرند.

با اعلام سیدابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی بوکس؛ آرشام حسنی، مهدی پرویزی، مهدی خسروی، پوریا عبدالمالکی، دانیال شه‌‎بخش، مهدی امیری، علی حبیبی‌نژاد، مسلم مقصودی، سیدشاهین موسوی، سالار رادمرد، میثم قشلاقی، سیدمحمد سیدصدری و پوریا امیری نفراتی هستند که فرصت حضور در مسابقات جهانی را دارند اما هنوز ترکیب قطعی مشخص نیست.

همچنین به دلیل ابهاماتی که در وزن ۹۲+ کیلوگرم وجود دارد مقرر شد پس از شروع مجدد اردوها در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

با توجه به حساسیت مسابقات قهرمانی جهان طی هفته‌های آینده و با نظر کادرفنی و مدیر تیم‌های ملی در خصوص نفرات و اوزان اعزامی تصمیم گیری خواهد شد.

اردوی تیم ملی هم اکنون تعطیل شده است و مرحله جدید تمرینات از ۱۵ فروردین‌ماه سال جدید آغاز می‌شود.

هدایت این نفرات برعهده حسین نهرودی به‌عنوان سرمربی است و غلامرضا کریمی، همایون امیری، فروتن گل آرا و محمود نهتانی مربیگری تیم را برعهده دارند. مرتضی بهرامی‌نژاد نیز به عنوان مربی بدنساز در کنار ملی پوشان حضور دارد.

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳، طی روزهای ۱۱ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی “تاشکند” ازبکستان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.