www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۱ 1393/10/09

تلاشها برای المپیکی شدن کاراته ادامه دارد

ظاهرا دست اندرکاران کاراته واقعا اینبار قصد کوتاه آمدن ندارند و تلاش همه جانبه ای را برای اینکه المپیک 2020 ژاپن به یک المپیک بیادماندنی برای کاراته کاها تبدیل شود آغاز کرده اند. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، هنوز چند روزی از دیدار رئیس انجمن کاراته ژاپن و دبیر فدراسیون جهانی با نخست وزیر […]

ظاهرا دست اندرکاران کاراته واقعا اینبار قصد کوتاه آمدن ندارند و تلاش همه جانبه ای را برای اینکه المپیک 2020 ژاپن به یک المپیک بیادماندنی برای کاراته کاها تبدیل شود آغاز کرده اند.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، هنوز چند روزی از دیدار رئیس انجمن کاراته ژاپن و دبیر فدراسیون جهانی با نخست وزیر ژاپن آقای “آبه” با محوریت المپیکی شدن کاراته نگذشته است که اینبار آقای “تاکشی ساساگاوا” به دیدار وزیر علوم، ورزش، فرهنگ و تکنولوژی ژاپن آقای “شیمومورا” رفت و مستقیما نامه درخواست مشابهی را تقدیم وزیر کرد.

در این دیدار جمعی دیگر از اعضای انجمن کاراته ژاپن نیز ساساگاوا را همراهی می کردند و جو حاکم بر گفتگو بسیار مثبت ارزیابی شده است.

نکته اینجاست که افرادی که باید برای ورود رسمی کاراته به المپیک تصمیم بگیرند اعضای کمیته بین المللی المپیک IOC هستند نه مسئولان دولتی ژاپن! با این حال چرا آقای ساساگاوا با حمایت فدراسیون جهانی این دیدارها را پیگیری می کند مشخص نیست. مگر آنکه بپذیریم مسئولان دولتی ژاپن به عنوان میزبان رقابتهای المپیک تابستانی 2020 از قدرت تاثیرگذاری قابل توجهی برخوردارند و مسئولان کاراته نیز امیدوارند این قدرت بتواند در تصمیم گیری های نهایی موثر واقع شود.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.