www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۸ 1398/08/08

تقابل گانگسترها در نیویورک

ماسویدال و دیاز برای تصاحب عنوان BMF‌ در UFC 244 رو در رو خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد بزرگ UFC 244 بامداد یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ و در سالن MSG نیویورک برگزار خواهد شد.

دیدنی ترین و حساس ترین‌ مبارزه این رویداد تقابل بین خورخه ماسویدال (۳۴-۱۳) و چلنجر اسبق عنوان قهرمانی سبک وزن یو اف سی یعنی نِیت دیاز (۲۰-۱۱) خواهد بود. نبردی از جنس گانگسترها!

ماسویدال در دو مبارزه ای که در سال جاری داشته دَرِن تیل را در راند دوم ناک اوت کرد و در UFC 239 هم با ناک اوت کردن بن آسکرِن آن هم تنها در پنج ثانیه، رکورد سریع ترین ناک اوت تاریخ یو اف سی را به نام خود ثبت کرد. در سمت مقابل دیاز بعد از شکست برابر کانر مک گرگور و سپس سه سال دوری از دنیای کیج سرانجام در UFC 241 به هشت ضلعی بازگشت و آنتونی پتیس را مهلوب ساخت و اکنون قدم به ایستگاه UFC 244 خواهد گذاشت تا دوئلی دیدنی بین او و ماسویدال را شاهد باشیم.

از مبارزه ماسویدال و دیاز که بگذریم، در مبارزه ماقبل نبرد اصلی شاهد یک مبارزه از دسته میان وزن خواهیم بود. کلوین گاستلوم (۱۵-۴-۰-۱) برنده The Ultimate Fighter 17 که برای تصاحب عنوان قهرمانی موقت برابر اسرائیل آدسانیا ناکام ماند به مصاف دَرِن تیل (۱۷-۲-۱) خواهد رفت. این اولین تجربه مبارزه گوریل لیورپولی در دسته میان وزن است چراکه پیش از این او در ولترویت فعالیت می کرد اما دو باخت پی در پی برابر تایرون وودلی و خورخه ماسویدال باعث شد تا او تصمیم به رفتن به یک دسته بالاتر را بگیرد.
در یکی از مبارزات مهم دیگر البته برای ما ایرانی ها مَکوان امیرخانی (۱۵-۳) مبارز ۳۰ ساله کرمانشاهی مقیم فنلاند می بایست برابر شین برگس (۱۲-۱) فایتر ۲۸ ساله امریکایی قرار گیرد. امیرخانی دو مبارزه قبلی خود را با برتری برابر جیسون نایت و کریس فیشگُلد به پایان رسانیده است.
لیست کامل رویداد UFC 244 بدین ترتیب خواهد بود:

مبارزات مقدماتی اول:
پر وزن: جولیو آرس برابر حکیم داوودو
ولترویت: لایمن گود برابر چَنس رنکانتر
مگس وزن زنان: جنیفر مایا برابر کاتلین چوکاگیان

مبارزات مقدماتی دوم:
سنگین وزن: آندری آرلوفسکی برابر جرزینهو رُزِنسترویک
میان وزن: بِرَد تاوارِس برابر ادمن شهبازیان
پر وزن: شین برگس برابر مکوان امیرخانی
نیمه سنگین وزن: کوری اندرسون برابر جانی واکِر

مبارزات اصلی:
سبک وزن: کِوین لی برابر گرگور گیلِسپی
سنگین وزن: دریک لوئیس برابر بلاگوی ایوانوف
ولترویت: استفن تامپسون برابر ویسنته لوک
میان وزن: کلوین گاستلوم برابر دَرِن تیل
ولترویت: خورخه ماسویدال برابر نِیت دیاز

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.