www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در بازیهای هنرهای رزمی؛

شناسه خبر : ۱۳:۲۳ 1396/04/27

ترکیب تیم ملی تکواندو مشخص شد

رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابتهای هنرهای رزمی آسیا با شناخت ترکیب اصلی نفرات اعزامی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و  به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این رقابتها صبح امروز سه شنبه با مبارزات ۱۶ تکواندوکار حاضر در اردو پیگیری و در نهایت ۸ هوگوپوش توانستند جواز حضور در تیم را به منظور شرکت در نخستین دوره  «جام ریاست فدراسیون جهانی» در منطقه آسیارا کسب کنند.

با اعلام فریبرز عسگری سرمربی این تیم مهدی اسحاقی (وزن ۵۴- کیلوگرم)، محمد صادق دهقانی (وزن ۵۸- کیلوگرم)، آریان محمدی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سالار وحیدی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، مهدی جلالی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، عرفان ناظمی (وزن ۸۰- کیلوگرم) و احمد محمدی (وزن ۸۷- کیلوگرم) به اردو راه پیدا کردند.

فریبرز عسکری در این دوره از رقابتها گفت: با توجه به اینکه در مسابقات هنرهای رزمی تیم‌های قدرتمندی همچون کره‌جنوبی، چین، تایوان و… شرکت می‌کنند و این رویداد از سطح فنی بالایی برخوردار است؛ تصمیم گرفتیم در «جام ریاست فدراسیون جهانی» در منطقه آسیا شرکت کنیم و مبارزات بچه‌ها در این مسابقات قطعا شرایط خوبی را برای آمادگی بیشتر آنها فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: برای اعلام ترکیب تیم هنرهای رزمی هنوز فرصت داریم و این ترکیب تنها برای این رویداد است و ممکن است پس از آن تغییراتی داشته باشیم.

نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا از ۲۰ مردادماه به مدت ۳ روز در «ازبکستان» برگزار می‌شود.

آخرین اخبار