www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۵ 1402/06/21

ترکیب تیم ملی تکواندو در بازی‌های آسیایی اعلام شد

سرمربی تیم ملی تکواندو، اسامی ۵ تکواندوکار اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، مسابقات تکواندو نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو چین طی روزهای دوم تا هشتم مهرماه برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات کشورها مجاز به اعزام ۵ تکواندوکار در گروه مردان و ۵ تکواندوکار در گروه زنان هستند. ضمن این که دو تکواندوکار هم در بخش پومسه به این بازی‌ها اعزام خواهند شد.

 کادر فنی تیم ملی بانوان ۳۰ مردادماه ترکیب نفرات اعزامی به این بازی‌ها را اعلام کرد و امروز نیز بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی اسامی ۵ تکواندوکار شرکت کننده در بازی‌های هانگژو را اعلام کرد.

بر همین اساس مهدی حاجی موسایی در وزن ۵۸- کیلوگرم، علیرضا حسین‌پور در وزن ۶۳- کیلوگرم، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و آرین سلیمی در وزن ۸۰+ کیلوگرم، نفرات اعزامی تیم ملی به این رقابت‌ها را تشکیل خواهند داد.

هدایت تیم ملی تکواندو مردان برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی است؛ مجید افلاکی و نعیما خواجوی نیز دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.