www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 09:51 1399/02/21

تایسون: من توقف‌ناپذیر هستم

بوکسور سنگین‌وزن سابق جهان گفت: من احساس می‌کنم حالا توقف‌ناپذیر هستم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مایک تایسون قهرمان سابق بوکس جهان می‌گوید در حال حاضر آماده است تا مبارزه با برای کمک به خیریه آغاز کند. وی چند هفته پیش با انتشار ویدئویی از تمریناتش هوادارانش را از بازگشت به رینگ آگاه کرد.

تایسون درباره بازگشت واقعی برای مبارزه با بهترین‌های جهان صحبتی نکرد. وی در ویدئویی که از خود منتشر کرد نشان داد در حال زدن وزنه‌های سنگین است.

این بوکسور سنگین‌وزن سابق جهان با 53 سال سن امروز مشت زدن با ترکیب قدرت و سرعت را ندارد اما او احساس می‌کند غیرقابل توقف‌ است.

مایک تایسون در این باره اظهار داشت: من احساس می‌کنم حالا توقف‌ناپذیر هستم. خدایان جنگ دوباره مرا بیدار کردند. آنها می‌خواهند من دوباره به مبارزه برگردم.

تایسون همچنین 5 بوکسور محبوب امروزی خود را معرفی کرد که می‌توان به آنتونی جاشوا، تایسون فیوری، دئونتای وایلدر، اندی رویز و فلوید مای‌ودر اشاره کرد.

آخرین اخبار

تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.