www.khabarrazmavar.ir

پس از انتشار تصاویر جنجالی؛

شناسه خبر : ۱۵:۰۷ 1402/06/05

بیانیه فدراسیون انجمن ورزش های رزمی در مورد حضور بانوان موی تای

در پی انتشار تصاویری از حضور بانوان رشته موی تای با ظاهری نامناسب در مسابقات ازبکستان، فدراسیون انجمن‌ ورزش های رزمی اقدام به انتشار بیانیه کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌ ورزش‌های رزمی، فدراسیون فوق، ضمن تکذیب هرگونه اعزام از سوی این فدراسیون و انجمن رسمی موی تای به مسابقات ازبکستان مذکور، بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر نمود:

۱- اعضای حاضر در تیم مذکور به هیچ عنوان عضویت در تیم ملی بانوان انجمن موی تای این فدراسیون ندارند و موکدا اعلام می‌دارد اعزام‌های بدون مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان که به صورت غیر قانونی توسط افراد غیر مسئول صورت می‌پذیرد، فاقد هرگونه وجاهت و اعتبار می‌باشد.

۲- هیچ مجوزی توسط فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی جهت اعزام تیم ملی بانوان موی تای در این رویداد صادر نشده است.

۳- انجمن موی تای جمهوری اسلامی ایران به عنوان تنها متولی رسمی و قانونی ورزش موی تای در کشور، فقط از طریق مراجع رسمی و با مجوز شورای برون مرزی ساز و کار اقدامات اعزام‌ها را طبق ضوابط و مقررات انجام می‌دهد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.