www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۵ 1394/03/22

بوکس نوجوانان قهرمانی آسیا – ازبکستان؛ تلاش بوکسورهای ایرانی برای رسیدن به فینال/ محمدزاده حذف شد

دو بوکسور نوجوان ایران در رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا روز جمعه در مرحله نیمه نهایی به روی رینگ می روند. مدال برنز این دو نماینده ایرانی قطعی شده است. به گزارش رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا نوجوانان به میزبانی ازبکستان آشور محمدزاده در مصاف با بوکسور قزاقستانی شکست خورد و از دور مسابقات […]

دو بوکسور نوجوان ایران در رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا روز جمعه در مرحله نیمه نهایی به روی رینگ می روند. مدال برنز این دو نماینده ایرانی قطعی شده است.

به گزارش رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا نوجوانان به میزبانی ازبکستان آشور محمدزاده در مصاف با بوکسور قزاقستانی شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

در مرحله نیمه نهایی این رقابتها و در روز جمعه حسین موسی خانی در وزن 57 کیلوگرم و سعید صلواتی نماینده وزن 70 کیلوگرم برای رسیدن به فینال با حریفانی از میزبان رقابت می کنند. مدال برنز این دو بوکسور قطعی شده است.

رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 160 بوکسور از 15 کشور به میزبانی شهر تاشکند ازبکستان درحال پیگیری است.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.