www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۵ 1394/03/22

بوکس نوجوانان قهرمانی آسیا – ازبکستان؛ تلاش بوکسورهای ایرانی برای رسیدن به فینال/ محمدزاده حذف شد

دو بوکسور نوجوان ایران در رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا روز جمعه در مرحله نیمه نهایی به روی رینگ می روند. مدال برنز این دو نماینده ایرانی قطعی شده است. به گزارش رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا نوجوانان به میزبانی ازبکستان آشور محمدزاده در مصاف با بوکسور قزاقستانی شکست خورد و از دور مسابقات […]

دو بوکسور نوجوان ایران در رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا روز جمعه در مرحله نیمه نهایی به روی رینگ می روند. مدال برنز این دو نماینده ایرانی قطعی شده است.

به گزارش رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای بوکس قهرمانی آسیا نوجوانان به میزبانی ازبکستان آشور محمدزاده در مصاف با بوکسور قزاقستانی شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

در مرحله نیمه نهایی این رقابتها و در روز جمعه حسین موسی خانی در وزن 57 کیلوگرم و سعید صلواتی نماینده وزن 70 کیلوگرم برای رسیدن به فینال با حریفانی از میزبان رقابت می کنند. مدال برنز این دو بوکسور قطعی شده است.

رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 160 بوکسور از 15 کشور به میزبانی شهر تاشکند ازبکستان درحال پیگیری است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.