www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۷ 1401/08/16

بوکس قهرمانی آسیا؛ مدال موسوی قطعی شد/ مقصودی بازهم دست خالی ماند

رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا با صعود شاهین موسوی به نیمه نهایی و قطعی شدن مدال برنزش و شکست مسلم مقصودی ادامه یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات قهرمانی بوکس آسیا از روز سه‌شنبه ۱۰ آبان‌ماه در شهر “امان” پایتخت اردن آغاز و تا روز ۲۱ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت. ایران با ۱۲ بوکسور و هدایت علیرضا استکی در این رویداد حاضر شده است.

امروز دوشنبه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی ادامه می‌یابد و ایران ۶ نماینده در این روز دارد.

ابتدا در وزن ۷۱ کیلوگرم مسلم مقصودی بوکسور باتجربه ایران برابر نماینده قرقیزستان حرفی برای گفتن نداشت و خیلی زود شکست را پذیرفت و حذف شد تا بازهم همچون مسابقات قبلی دست خالی بماند.

در ادامه، شاهین موسوی بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم کشورمان با مبارزه‌ای حساب شده از سد بوکسور ترکمنستانی گذشت و به نیمه‌نهایی صعود تا مدال برنزش را قطعی کند. با این اوصاف موسوی توانست یکبار دیگر در مسابقات آسیایی صاحب مدال شود. موسوی روز پنجشنبه در مرحله نیمه نهایی با حریفی از قزاقستان مبارزه خواهد کرد.

تا ساعاتی دیگر میثم قشلاقی در ۸۰ کیلوگرم با نماینده میزبان، پوریا امیری در ۸۶ و طوفان شریفی در ۹۲ با بوکسورهای قرقیزستان و ایمان رمضان‌پور در وزن ۹۲+ کیلوگرم با هند مبارزه می‌کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.