www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۸ 1400/07/20

بهتری خبر داد: سه اعزام بین المللی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی در آبان ماه

رئیس فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی، از سه اعزام بین المللی در آبان ماه ، برگزاری رقابت های قهرمانی کشور کیک بوکسینگ و برگزاری دوره داوری MMA خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، یوسف بهتری در گفت و گوی، اظهار داشت: این فدراسیون آّبان ماه، سه اعزام برون مرزی  را پیش رو دارد، اولین اعزام، مسابقات جهانی جوجیتسو برزیلی (BJJ) است که از 23 تا 29 آبان ماه به میزبانی ابوظبی برگزار می شود که بعد از به رسمیت شناخته شدن این رشته در ایران، اولین اعزام آنها خواهد بود و امیدوار هستیم تا بتوانند با توجه به اردوهایی که برگزار شده و تمریناتی که پشت سر می‌گذارند عملکرد قابل قبولی داشته باشند ، همچنین تیم ملی سامبو 19 و 20 آبان ماه به مسابقات جهانی تاشکند اعزام می شوند، امیدواریم این تیم هم همچون اعزام های قبلشان دست پر برگردند.

رئیس فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی همچنین از اعزام کمیته پانکریشین به مسابقات اوکراین، خبر داد: کمیته پانکریشین بعد از وقفه طولانی که در فعالیت خود داشت، قرار است از 23 تا 29 آبان ماه در مسابقات جهانی اوکراین شرکت کند که برای ورزشکاران این رشته هم آرزوی موفقیت می کنیم.

مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ برگزار می شود

بهتری، در بخش دیگری از صحبت های خود به مسابقات قهرمانی کشور  کیک بوکسینگ اشاره و در این باره تصریح کرد: بعد از اینکه آیین نامه داوری کیک بوکسینگ تدوین شد و به تصویب اعضای شورای فنی فدراسیون رسید، این آیین نامه به همه استانهای کشور ابلاغ شده است و قرار است هر کدام از هیئت های استانی ، مسابقات انتخابی کیک بوکسینگ را در استان خود برگزار و تیم منتخب خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور به فدراسیون معرفی کنند. رقابت های کشوری کیک بوکسینگ ، آذر ماه برگزار خواهد شد.

برگزاری دوره داوری هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) با حضور مدرسین بین المللی

رئیس فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی گفت: با توجه به تغییراتی که در انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) به وجود آمد، نظر شورای عالی فنی و اعضاء مجمع بر این قرار گرفت تا مدیریت این انجمن به ریاست فدراسیون سپرده شود. ما نیز در این راستا  نامه نگاری هایی را انجام دادیم و قصد داریم دوره داوری را بزودی و با حضور مدرسین بین المللی برگزار کنیم .

وی افزود: بعد از دوره داوری،  رقابت های قهرمانی کشور هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) را به امید خداوند ، در دهه مبارک فجر برگزار خواهیم کرد و همچنین در تلاش هستیم تا میزبانی مسابقات بین المللی MMA را در سال 1401 بر عهده بگیریم.

سالن شهید کبگانیان در حال تعمیر و تجهیز است

بهتری درخصوص تعمیر و تجهیز سالن رزمی مجموعه ورزشی شهید کبگانیان بیان کرد: از عمده کارهایی که در این فدراسیون در حال انجام آن هستیم، تعمیر و تجهیز سالن کبگانیان است که امیدواریم در آینده ای نزدیک به نحوی که درخور ورزشکاران رزمی باشد مورد بهره برداری قرار گیرد و به عنوان پایگاه استعدادیابی و مکانی برای برگزاری اردوهای تیم ملی از آن استفاده شود.

آخرین اخبار