www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:03 1398/11/21

بهترین رزمی کار و مربی برتر سال 1398 ، شما انتخاب کنید!

معمولا رسم است که در پایان هر سال نشریات یا موسسات فعال در هر حوزه ای بهترین های سال را در حیطه کاری خود با مکانیزم های مختلف انتخاب می کنند.

در عرصه ورزش های رزمی هم چنین رسمی وجود دارد و نشریات مطرح بین المللی همه ساله بهترین رزمی کاران را در بخش های مختلف انتخاب و معرفی می کنند. سالها است که نشریه “رزم آور” نیز در ایران پایه گذار مراسم مشابهی در عرصه ورزش های رزمی بوده است. در سالهای گذشته انتخاب رزمی کار سال با نظرسنجی از دست اندرکاران رزمی کشور اععم از مسئولین سبک ها، فدراسیون ها و خبرنگاران این حوزه صورت می پذیرفت.

امسال اما تصمیم گرفتیم که مخاطبین رزم آور را به مشارکت بطلبیم و بخش اعظم این انتخاب را به آنها واگذار کنیم. کارشناسان نشریه از بین رزمی کاران مرد و زن و مربیان برتر رزمی در سال جاری به عنوان کاندید بهترین رزمی کار و مربی سال انتخاب شده اند. قطعا رزمی کاران دیگری هم شایستگی حضور در این لیست را داشتند اما به علت محدودیت در اجرای رای گیری نهایی مجبور شدیم لیست را کوچک تر کنیم. شاید در دوره های بعد برای روش انتخاب کاندیداها فاکتورهای دیگری غیر کسب مدال هم درنظر گرفتیم و همچنین بخش های بیشتری به آن اضافه کردیم.

به هرحال کاندیداهای بهترین رزمی کار و مربیان برتر سال 98 هر روز در صفحه رسمی اینستاگرام رزم آور معرفی خواهند شد و شما کافی در استوری بهشون رای بدهید. از بین این نفرات نفراتی که رای بیشتری کسب کنند به مرحله دوم نظرسنجی خواهند رفت.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.