www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:25 1398/05/15

برگزاری رقابتهای انتخابی تیم امید از فردا

رقابتهای انتخابی تیم بوکس امید از فردا (چهارشنبه) در سالن بوکس شهید همت برگزار میشود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و سایت رسمی فدراسیون بوکس، رقابتهای انتخابی تیم بوکس امید از فردا (چهارشنبه) به مدت دو روز در سالن بوکس شهید همت برگزار خواهد شد. قرار است ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه وزنکشی انجام شود.

این رقابتها در ۱۰ وزن برگزار میشود و نفراتی که نظر کادرفنی را جلب کنند، به اردوی بروجن که از ۱۸ مرداد آغاز میشود، دعوت خواهند شد.

همچنین رقابتهای بوکس قهرمانی کشور در رده سنی امید هم یکم مهر در آبادان برگزار میشود و پس از این رقابتها ترکیب تیم بوکس امید تا حد زیادی مشخص میشود.

کوروش ملایی سفید دشتی (سرمربی)، مهرداد احمدزاده، مسعود طاهری، جمال صنعتی، نادر نادری زاده (مربی) و دکتر خودکاران (مربی بدنساز) کادرفنی تیم بوکس امید را تشکیل میدهند.

بوکسورهای امید کشورمان خود را برای رقابتهای قهرمانی آسیا که آذرماه در ازبکستان برگزار میشود، آماده میکنند.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.