www.khabarrazmavar.ir

کاتاروها اولین نمایندگان ایران؛

شناسه خبر : 15611 ۱۳:۱۶ ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

برنامه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اعلام شد

شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا با رقابت کاتاروها از جمعه هفته جاری در تاشکند آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات کاراته قهرمانی آسیا با حضور ۳۴۰ کاراته کا از ۳۳ کشور به مدت سه روز به میزبانی ازبکستان برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه اعلام شده، قرعه کشی این رقابتها عصر پنجشنبه انجام می شود و رقابتها هم از روز جمعه آغاز می‌شود.

طبق برنامه جمعه ۲۸ تیرماه مسابقات مقدماتی کاتای انفرادی و تیمی بانوان و مردان، مبارزات اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم بانوان همراه با اوزان ۵۵-، ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان برگزار می‌شود.

شنبه ۲۹ تیرماه و در روز دوم مرحله دوم کاتای انفرادی و تیمی بانوان و مردان، جدول شانس مجدد دیدارهای جدول شانس مجدد و دیدارهای رده بندی اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم بانوان و اوزان ۵۵-، ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان در نوبت صبح و مسابقات رده بندی کاتای انفرادی و تیمی بانوان و مردان، فینال کاتای انفرادی و تیمی و تمامی اوزان کومیته مردان و بانوان در نوبت عصر انجام خواهد شد.

در روز پایانی نیز یکشنبه ۳۰ تیرماه مبارزات کومیته تیمی بانوان و مردان از مقدماتی تا رده بندی و نهایی و در نهایت مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.