www.khabarrazmavar.ir

کاتاروها اولین نمایندگان ایران؛

شناسه خبر : ۱۳:۱۶ 1398/04/24

برنامه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اعلام شد

شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا با رقابت کاتاروها از جمعه هفته جاری در تاشکند آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات کاراته قهرمانی آسیا با حضور ۳۴۰ کاراته کا از ۳۳ کشور به مدت سه روز به میزبانی ازبکستان برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه اعلام شده، قرعه کشی این رقابتها عصر پنجشنبه انجام می شود و رقابتها هم از روز جمعه آغاز می‌شود.

طبق برنامه جمعه ۲۸ تیرماه مسابقات مقدماتی کاتای انفرادی و تیمی بانوان و مردان، مبارزات اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم بانوان همراه با اوزان ۵۵-، ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان برگزار می‌شود.

شنبه ۲۹ تیرماه و در روز دوم مرحله دوم کاتای انفرادی و تیمی بانوان و مردان، جدول شانس مجدد دیدارهای جدول شانس مجدد و دیدارهای رده بندی اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم بانوان و اوزان ۵۵-، ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان در نوبت صبح و مسابقات رده بندی کاتای انفرادی و تیمی بانوان و مردان، فینال کاتای انفرادی و تیمی و تمامی اوزان کومیته مردان و بانوان در نوبت عصر انجام خواهد شد.

در روز پایانی نیز یکشنبه ۳۰ تیرماه مبارزات کومیته تیمی بانوان و مردان از مقدماتی تا رده بندی و نهایی و در نهایت مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.