www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۵۹ 1393/09/15

برای حضور در مسابقات به اروپا می روم؛ نعیمی: به خاطر حضور در رقابت های M.M.A دیگر نمی توانستم باشگاهداری کنم

قهرمان لیگ m.m.a  امارات و هند از تعطیل کردن باشگاه خود خبرداد و اعلام کرد به دلیل شرکت در مسابقات آینده، دیگر تمایلی برای باشگاهداری نخواهد داشت. محمد نعیمی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، ضمن بیان این مطلب افزود: بنده در منطقه اوین تهران باشگاه بدنسازی داشتم که به دلیل یک سری اتفاقات مجبور […]

قهرمان لیگ m.m.a  امارات و هند از تعطیل کردن باشگاه خود خبرداد و اعلام کرد به دلیل شرکت در مسابقات آینده، دیگر تمایلی برای باشگاهداری نخواهد داشت.

محمد نعیمی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، ضمن بیان این مطلب افزود: بنده در منطقه اوین تهران باشگاه بدنسازی داشتم که به دلیل یک سری اتفاقات مجبور شدم باشگاهم را تعطیل کنم.

وی افزود: اما علت اصلی اقدام بنده در تعطیلی باشگاهم، این بود که می خواهم بر روی ورزش ام و حضور پرقدرت در مسابقات پیش رو در رقابت های m.m.a  تمرکز کنم.

نعیمی در خصوص برنامه آینده خود اظهار داشت: برای حضور در مسابقات M.M.A که قرار است در اروپا برگزار شود، مدارکم را ارسال کرده ام که به محض قطعی شدن کارهایم، تمرینات جدی خود را برای حضور قدرتمندانه در رقابت های پیش رو آغاز خواهم کرد.

 RazmNews-407

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.