www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۲۹ 1393/10/04

بدون حمایت فدراسیون به ایتالیا رفتم؛ بردبار: داور 2 ستاره هستم/ می توانم در المپیک قضاوت کنم

مسئولان فدراسیون زیاد هم ناراحت نباشند. اگر بنده بتوانم در رقابت های المپیک 2016 حضور داشته باشم، مطمئنا باز هم با هزینه شخصی خودم راهی این مسابقات می شوم. داور بین المللی بوکس ایران گفت: اگر بتوانم در سال 2015 داور 3 ستاره شوم، می توانم در مسابقات المپیک برزیل قضاوت کنم. بابک بردبار در […]

مسئولان فدراسیون زیاد هم ناراحت نباشند. اگر بنده بتوانم در رقابت های المپیک 2016 حضور داشته باشم، مطمئنا باز هم با هزینه شخصی خودم راهی این مسابقات می شوم.

داور بین المللی بوکس ایران گفت: اگر بتوانم در سال 2015 داور 3 ستاره شوم، می توانم در مسابقات المپیک برزیل قضاوت کنم.

بابک بردبار در گفتگو با خبرنگار “رزم نیوز” ، در پاسخ به این سوال که گفته می شود شما داور 3 ستاره نیستید، تصریح کرد: کلاسی که اخیرا در ایتالیا برگزار شد، مربوط به داوری مسابقات w.s.b و a.p.b بود که البته بنده در بین 65 شرکت کننده، بهترین نمرات را گرفتم و شاگرد اول شدم.

وی افزود: با این موفقیتی که در دوره داوری ایتالیا کسب کردم، داور 2 ستاره شدم و حالا جزء معدود داوران 2 ستاره ایران هستم.

داور بین المللی بوکس کشورمان ادامه داد: چندی قبل با خانم نیوا مدیر فنی و اجرایی کنفدراسیون بوکس آسیا صحبت کردم. وی به من گفت: اگر با همین وضعیت به ارتقاء داوری خود ادامه دهی، سال 2015 می توانی در دوره داوری 3 ستاره شرکت کنی. اگر من موفق به اخذ درجه 3 ستاره شوم، می توانم در بازی های المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل قضاوت کنم.

بردبار در ادامه، از عدم حمایت فدراسیون بوکس در سفر اخیر خود به ایتالیا انتقاد کرد و اظهار داشت: بنده با هزینه شخصی و حتی بدون کوچک ترین حمایتی از سوی فدراسیون، در کلاس داوری ایتالیا شرکت کردم، اما نمایندگان اوگاندا با خرج فدراسیون بوکس کشورشان به ایتالیا آمده بودند.

وی در پایان یادآور شد: البته مسئولان فدراسیون زیاد هم ناراحت نباشند. اگر بنده بتوانم در رقابت های المپیک 2016 حضور داشته باشم، مطمئنا باز هم با هزینه شخصی خودم راهی این مسابقات می شوم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.